ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دیدار سفیر اسپانیا با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با هدف توسعه روابط اقتصادی و گردشگری

 

دیدار سفیر اسپانیا با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با هدف توسعه روابط اقتصادی و گردشگری

 

سفیر پادشاهی اسپانیا در سفر به جزیره کیش با هدف توسعه روابط اقتصادی و گردشگری با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش دیدار و گفت وگو کرد.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، با هدف توسعه تعاملات اقتصادی و گردشگری، دکتر انصاری لاری و سفیر اسپانیا در جزیره کیش با یکدیگر دیدار کردند. در این نشست مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در خصوص ایجاد زمینه های مشترک برای تبادل گردشگر و بررسی راهکارهای توسعه روابط اقتصادی و گردشگری با سفیر اسپانیا به مذاکره پرداختند .

ایجاد خط پروازی مستقیم بین جزیره کیش و اسپانیا یکی از موارد مطرح شده در دیدار دکتر انصاری لاری با ادواردو لوپزبوسکتس بود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش همچنین با تشریح ظرفیت های جزیره کیش در خصوص تردد گردشگران تور کیش خارجی بدون ویزا، معافیت های مالیاتی و گمرکی و تسهیلات قانونی برای سرمایه گذاران خارجی، از آمادگی برای تعامل نزدیک در حوزه های گردشگری و اقتصادی خبر داد.

دکتر انصاری لاری در این نشست با اشاره به سابقه درخشان کشور اسپانیا در صنعت توریستم، بر لزوم بهره گیری از تجارب موفق این کشور با تعامل بیشتر دو طرف در زمینه های آموزشی تاکید کرد. سفیر اسپانیا نیز در مورد حضور دائمی فعالان بخش خصوصی کیش در نمایشگاه فیتور اسپانیا و حضور فعالان گردشگری اسپانیا در نمایشگاههای جزیره کیش ابراز علاقمندی کرد.

ادواردو لوپز بوسکتس همچنین در این دیدار، آمادگی بخش خصوصی این کشور را برای ایجاد هتل های زنجیره ای در جزیره کیش اعلام کرد. قابل توجه است سفیر پادشاهی اسپانیا در ادامه سفر دو روزه خود به جزیره کیش با معاونان گردشگری و اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش نیز دیدار و گفت وگو کرد.

همچنین خاطر نشان می شود سفیر اسپانیا ازت عدادی از کارخانه های صنعتی، چند طرح و پروژه گردشگری، خانه بومیان، اسکله سی و پنج هزار تنی و ترمینال در حال احداث فرودگاه کیش بازدید کرد.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما