ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دگرگونی صنعت گردشگری در کیش

 

دگرگونی صنعت گردشگری در کیش

 

 

 

 

 

 

 

دکتر مونسان درباره فعالیت های خود در جهت گسترش صنعت گردشگری در جزیره کیش گفت: این جزیره با داشتن طبیعت بسیار زیبا و همچنین بودن در کنار دریای خلیج فارس باعث جذب توریست از کشورهای دیگر شده است. ولی این عوامل به خودی خود باعث رونق این صنعت نمی شود بلکه باید تحقیقات و برنامه ریزی های کاملی انجام شود تا بتوان به این مهم دست یافت. همینطور شرکت در نمایشگاه ها و همایش های داخلی و خارجی یکی از فعالیت های است که در این عرصه می توان انجام داد. البته این فعالیت ها با انجام زیرساخت های برنامه ریزی شده حاصل می شود. پاسخگویی به نیازهای توریست ها و گردشگران کیش نکته دیگری در جذب آنها برای سفرهای بعدی به جزیره کیش می باشد.

دکتر مونسان گفت: گردشگری حلال یکی دیگر از مواردی است که باعث جذب توریست های مسلمان و حتی عیر مسلمان می شود. چون این نوع گردشگری باعث به وجود آمدن امنیت و آرامش هرچه بیشتر مسافران می شود و در آن با رعایت دستورات اسلامی این جزیره جای مناسبی برای تفریح خانواده ها می باشد. به همین منظور در تلاش برای گسترش هرچه بیشتر این نوع از صنعت گردشگری می باشیم.

وی گفت: فعالیت های اولیه برای گسترش گردشگری حلال در کیش انجام شده که از آن جمله می توان به راه اندازی خطوط هوایی استانبول- کیش و نجف- کیش و همچنین شرکت در نمایشگاه ها و همایش های کشورهایی مانند لهستان، اسپانیا، آلمان، ترکیه اشاره کرد.

دکتر مونسان در این باره گفت برای گسترش این صنعت پروژه ها و فعالیت های عظیمی صورت گرفته در دراز مدت شاهد نتایج آن خواهیم بود.

 

 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما