ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری، هتلداری و خدمات سفر فعالیت خود را آغاز کرده است

 

دهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری، هتلداری و خدمات سفر فعالیت خود را آغاز کرده است

این نمایشگاه با حضور مقام‌های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران و سازمان منطقه آزاد کیش و ده‌ ها بنگاه، شرکت و سازمان حوزه صنعت گردشگری و هتلداری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی جزیره کیش افتتاح شد.

جدیدترین تجهیزات و خدمات مختلف صنعت گردشگری و هتلداری با حضور بیش از 150 شرکت از سراسر کشور در دهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری، صنعت هتلداری و خدمات سفر در معرض نمایش عموم قرار خواهد گرفت.

در این نمایشگاه از 4 تا 8 شهریور به مدت 4 روز شرکت‌کنندگان آخرین دستاوردهای خود را در گروه‌های مختلف نظیر کالا و خدماتی گردشگری، هتل‌ها و مراکز اقامتی، دهکده‌های توریستی، مراکز تفریحی،خدمات گردشگری الکترونیکی- شرکت‌های خدمات مسافرتی هوایی، دریایی، زمینی، ریلی، خطوط هوایی، پایانه‌های مسافری، توریسم سلامت، توریسم ورزشی، توریسم زیارتی، اکوتوریسم، بانک‌ها، بیمه‌ها، سازمان‌های سیاحتی و گردشگری، اتحادیه‌ها و انجمن‌ها، آموزشگاه‌های مرتبط و دانشگاه‌ها و نشریات تخصصی عرضه خواهند کرد.

رئیس ستاد برگزاری دهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری، صنعت هتلداری و خدمات سفر بیان کرد: نسبت به سال قبل شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه 60 درصد افزایش داشته است.

محمود بندرچی افزود: برای اولین بار در این نمایشگاه پنج اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از استان‌های ( اصفهان، خراسان رضوی، فارس، آذربایجان شرقی و خورستان) به صورت اختصاصی در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

وی با تاکید بر برنامه‌های جانبی نمایشگاه افزود: از جمله برنامه هایی که در دهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری، صنعت هتلداری و خدمات سفر در نظر گرفته شده است شامل برگزاری همایش‌های ملی جامع هتلداری کشور و جامعه آژانس‌های مسافرتی کشور، برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی گردشگری کوتاه ‌مدت و همچنین اجرای برنامه‌های هنری توسط گروه‌های آیینی سنتی اقوام از استان‌های مختلف کشورمان می باشد.

رئیس ستاد برگزاری دهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری، صنعت هتلداری و خدمات سفر بیان کرد: این نمایشگاه در زمینی به مساحت 21 هزار متر مربعی قرار گرفته است که با حمایت و مشارکت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران و سازمان منطقه آزاد کیش و همچنین انجمن‌ها و اتحادیه‌های مرتبط که در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی جزیره کیش برگزار خواهد شد.

بندرچی با اشاره بر برگزاری دهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری، صنعت هتلداری و خدمات سفر در دو بخش اصلی گردشگری و هتلداری افزود: در بخش گردشگری انواع تجهیزات و خدمات؛ هتل‌ها، آژانس‌های مسافرتی، مراکز گردشگری و تفریحی، خدمات گردشگری الکترونیک، بانکداری الکترونیک، رزرواسیون آنلاین هتل‌ها و خطوط هوایی، سازمان‌های سیاحتی و گردشگری و نشریه‌های مرتبط ارائه می شود.

وی در ادامه گفت: همچنین در بخش هتلداری شرکت‌کنندگان در این بخش ملزومات مورد نیاز هتل‌ها همچون ظروف هتلی، مواد و لوازم بهداشتی و منسوجات مورد استفاده در هتل‌ها، سیستم آشپزخانه‌های صنعتی، تجهیزات سلف سرویس و کیترینگ، تجهیزات و دستگاه‌های نظافت و شستشو، تجهیزات رستورانی و کافی‌شاپ، پوشاک و یونیفرم مخصوص هتل‌ها، سیستم‌های اعلام‌خطر، دوربین‌های مدار‌بسته، سیستم‌های روشنایی و چراغ‌های تزئینی، تختخواب و مبلمان هتلی، ترولی و چرخ‌دستی، مواد غذایی، اتوماسیون و سیستم‌های نرم‌افزاری ویژه هتل‌ها و دکوراسیون و طراحی هتل‌ها عرضه می کنند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما