ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دستور صریح مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش برای بررسی مشکلات پرواز 7080 کیش ایر

 

دستور صریح مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش برای بررسی مشکلات پرواز 7080 کیش ایر

 

دکتر انصاری لاری، سرپرست مدیریت ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان منطقه آزاد کیش را مامور بررسی تاخیر و تغییر مسیر پرواز 7080 کیش ایر کرد.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، پرواز شماره 7080 هواپیمایی کیش که قرار بود از کیش به مقصد تهران پرواز کند پس از تاخیر یک ساعت، فرودگاه جزیره کیش را به مقصد تهران ترک کرد اما به دلیل مشکلات فنی حدود ساعت سه با مداد در فرودگاه شیراز به زمین نشست و پس از یک ساعت توقف در فرودگاه شیراز و سوخت گیری مجدد به سمت تهران پرواز کرد.

در پی بروز این اتفاق با دستور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش محمد صلاح سرپرست مدیریت ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان منطقه آزاد کیش مامور رسیدگی به وضعیت پرواز 7080 کیش ایر شد تا ضمن بررسی علل این موضوع، از تکرار این اتفاقات جلوگیری شود.

ارتقا کمی و کیفی خدمات دهی و جلب رضایتمندی مسافران تور کیش از تاکیدات دکتر انصاری لاری است که در دستور کار شرکت هواپیمایی کیش قرار گرفته است.

شایان ذکر است، شرکت هواپیمایی کیش متعلق به سازمان منطقه آزاد کیش است و خدمات دهی مطلوب به گردشگران در مسیر پروازی کیش مهمترین ماموریت این شرکت است.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما