ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در نوروز 98 رکورد پرواز در فرودگاه کیش شکسته خواهد شد

 

در نوروز 98 رکود پرواز در فرودگاه کیش شکسته خواهد شد

مدیرکل فرودگاه کیش بیان کرد: با توجه به اینکه فرودگاه کیش سومین فرودگاه پرترافیک کشور محسوب می شود، تمام تمهیدات لازم برای ارائه خدمات هر چه بهتر و در خور میهمانان و گردشگران تور کیش در نوروز 98 و تسهیلات مناسب به کار گرفته است تا مسافران نوروزی، جزیره کیش را با خاطراتی خوب و شیرین یاد کنند.

محمدی، در گفت‌وگویی که داشتند اظهار نمودند: پیش بینی می شود در ایام تعطیلات نوروز رکورد 135 پرواز در روز شکسته شود و این عدد حتی به 145 پرواز برسد. توصیه می شود مسافرانی که قصد سفر به جزیره کیش را دارند بلیط رفت و برگشت خود را قبل از سفر تهیه نمایند و برای دریافت و رزرو تور خود به سایت‌های رسمی شرکت‌های هواپیمایی و آژانس‌های معتبر مراجعه کنند.

وی در ادامه اضافه کرد: با در نظر داشتن مشکلات اقتصادی و نوسانات نرخ ارز، انتظار می‌رود گردشگران بیشتری جزیره کیش را به عنوان مقصد نوروزی خود انتخاب نمایند. پس در صدد هستیم تا با برنامه‌ریزی های صورت گرفته، پذیرای میهمانان کیش در شرایط مطلوب برای خدمات دهی شایسته به مسافران باشیم.

محمدی تاکید کرد مسافران 24 ساعت قبل از انجام پرواز، به سایت‌های رسمی مراجعه کرده و یا با شماره های اعلام شده تماس حاصل نمایند تا از تاخیر و موقعیت در ساعت پرواز خود مطلع شوند. به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر جهت محدودیت‌های موجود در حمل‌ و نقل هوایی به هنگام بازگشت از کیش الزامی است و مسافران می بایست در زمان مقرر در فرودگاه حضور داشته باشند.

مدیرکل در ادامه افزود فرودگاه کیش با وجود اینکه در سال جاری سعی کرده تا فرودگاه کیش از لحاظ ایمنی به سطح قابل قبولی ارتقا پیدا کند. از مسافران می خواهیم تا ملاحظات ایمنی و امنیتی را برای حفظ سلامت خود و سایر مسافران در محیط فرودگاه رعایت نمایند.

به مسافران در زمان ورود به ترمینال فرودگاه کیش، بروشورهایی ارائه خواهد شد و در آن توضیحی در خصوص نظم و انضباط خدمات عمومی شهر نظیر قوانین گمرکی داده می شود.

بلیط دریافت شده قراردادی است بین مسافر و ایرلاین‌ که مسافر موظف به رعایت تمامی ضوابط بر اساس مندرجات آن هستند.

تاخیرهایی که در پرواز به وجود می آید، عمدتا به دلیل مشکل فنی و یا شرایط آب و هوایی است. در آیین‌نامه حقوق مسافر نیز به مواردی مانند نوع و نحوه پذیرایی، الزامات ایرلاین و مسافر در بروز تأخیرات پروازی، حقوق مسافر در قبال تأخیر‌ها، جزئیات ابطال پرواز و نحوه پذیرایی از مسافران در ساعات مختلف تأخیر پروا‌زی اشاره شده که ایرلاین ها می بایست طبق این آیین نامه عمل نمایند.

وی اظهار داشت کمپین برای اسکان مسافران آماده سازی شده که با توجه به تردد مسافران پیش از حد معمول در ایام عید نوروز 98، تدابیری از سوی سازمان منطقه آزاد و فرودگاه کیش اتخاذ شده که بر اساس آن کمپیی در محل نمایشگاه بین‌المللی کیش در حال آماده سازی می باشد، این کمپ در اختیار فرودگاه قرار می گیرد تا در صورت وجود پرواز تاخیری، مسافران در این محل اسکان داشته باشند. ملاحظات و خدمات ایمنی نیز در آن لحاظ شده است.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما