ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دبیر ستاد نوروزی کیش شرایط ورود خودرو را در تعطیلات نوروزی اعلام کرد

 

دبیر ستاد نوروزی کیش شرایط ورود خودرو را در تعطیلات نوروزی اعلام کرد

 

دبیر ستاد نوروزی کیش، از شرایط ورود خودروهای مسافران از بنادر منتهی به جزیره کیش در تعطیلات نوروزی خبر داد.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، علیرضا قائدیان معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش اظهار کرد: از روز بیست و هفتم اسفند ماه سال جاری تا پانزدهم فروردین ماه سال 1397، ورود خودروها به جز خودروهای داخلی که مدل قبل از سال 1390 است و خودروهای خارجی که مدل قبل از سال 1385 است با رعایت ضوابط و مقررات و دارا بودن معاینه فنی معتبر، به جزیره کیش مجاز است.

علیرضا قائدیان اضافه نمود: هزینه ورود هر خودرو مبلغ دو میلیون ریال است که در بنادر چارک و آفتاب دریافت می شود. وی با اشاره به اینکه دوره ماندگاری و تردد خودروهای ورودی از کشور به کیش در این ایام پنج روز است متذکر شد: در صورتی که خودرویی بیش از مدت زمان مقرر در جزیره حضور داشته باشد، خودروی مربوطه مشمول ضوابط مقرر خواهد شد و بلیط برگشت شناور نیز باطل خواهد شد.

دبیر ستاد نوروزی کیش با اشاره به تمهیدات سازمان منطقه آزاد کیش برای تامین رفاه مسافرانی که از طریق بنادر چارک و آفتاب به جزیره کیش سفر می کنند تاکید کرد: با برنامه ریزی انجام شده، امسال بندر آفتاب نیز با پیش بینی محل های استقرار خودروها و استراحت مسافران تور کیش، آمادگی کامل را برای پذیرش و انتقال گردشگران نوروزی دارا است.

به گفته معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش، دارا بودن بلیط رفت و برگشت کشتی برای ورود خودرو به جزیره کیش الزامی است و مدت زمان مجاز در صدور بلیت ها لحاظ خواهد شد و ورود خودروهای وانت تک کابین، کامیون، کامیونت، اتوبوس و مینی بوس به استثناء خودروهای حامل سوخت و مواد غذایی دارای مجوز در ایام نوروز به جزیره کیش ممنوع است.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما