ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

خدمات رسانی خوب ستاد بحران جزیره کیش به گردشگران نوروزی در شرایط نامساعد جوی

 

خدمات رسانی خوب ستاد بحران جزیره کیش به گردشگران نوروزی در شرایط نامساعد جوی

 

با وجود طوفان دریایی و بارندگی، بندر کیش با مشارکت ستاد بحران به گردشگران دریایی خدمات ارائه کردند.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، در بامداد روز یکشنبه ششم فروردین ماه سال جاری، نه فروند شناور با حمل چهارصد خودرو و یک هزار و دویست مسافر بندر چارک را به سمت جزیره کیش ترک کردند که در بین راه با شرایط نا مساعد جوی روبرو شدند.

سرعت طوفان در این مدت زمان نود کیلومتر در ساعت و ارتفاع موج سه متر بوده است. با اعلام این شرایط ستاد بحران و مجموعه بندر کیش که با شروع شرایط نامساعد جوی در حالت آماده باش به سر می برند. شناورهای تجسس، امداد و نجات و شناورهای خدماتی که ویژه حرکت در شرایط بحرانی و طوفانی هستند را به مسیر حرکت شناورهای مسافری فرستادند. علاوه بر این تیم های درمانی، امنیتی و انتظامی نیز در بندر کیش حاضر شدند تا به این مسافران تور کیش خدمات رسانی کنند. آمادگی مجموعه بندر کیش و ستاد بحران سبب شد مسافران این شناورها بدون هیچ مشکلی به جزیره کیش برسند و بیدرنگ بعد از ورود نیز تیم های امداد و نجات به مسافرانی که دچار دریا زدگی شده بودند خدمات ارائه کردند.

خدمات دهی خوب دست اندرکاران و گروه های بندر، ستاد بحران، بیمارستان، هلال احمر، نیروی انتظامی، گروههای تجسس و امداد و نجات دریایی که تا صبح روز بعد در بندر کیش حضور داشتند و برای تامین سلامت و رفاه گردشگران تور کیش سعی کردند خرسندی و تقدیر این مسافران و خانواده هایشان را از عوامل اجرایی به همراه داشته باشند.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش بیان کرد، در خصوص آماده سازی ستاد بحران کیش، این ستاد با تجهیزات مناسب و برنامه ریزی منسجم همواره آماده رویارویی با شرایط بحرانی و خدمات دهی به کیشوندان و گردشگران را داشتند. در شرایط نامساعد آب و هوا و بارندگی شدید که از روزهای نخست نوروز جزیره کیش و شهرهای زیادی را در کشور در برگرفته بود ستاد بحران کیش و تیم های عملیاتی بندر و فرودگاه این جزیره به صورت شبانه روزی به گردشگران تور کیش خدمات ارائه می کردند. همچنین انتقال گردشگران از کمپ های غیر مسقف به کمپ های مسقف در شرایط بارندگی از جمله خدماتی بود که در جهت تامین رضایت و رفاه گردشگران انجام شد.

شایان ذکر است که با اصرار دکتر مونسان، سازمان منطقه آزاد کیش و تمامی شرکت های تابعه ارائه خدمات شایسته به گردشگران را اولویت خود در برنامه ریزی ها قرار دادند و تمامی کارکنان این مجموعه در تلاش بودند تا گردشگران لحظات شاد و مفرحی را در کیش سپری و با رضایتمندی و سلامت از جزیره کیش خارج شوند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما