ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

خبرهای خوب برای ناوگان حمل و نقل عمومی کیش در دومین مراسم تجلیل از رانندگان

 

خبرهای خوب برای ناوگان حمل و نقل عمومی کیش در دومین مراسم تجلیل از رانندگان

 

در دومین مراسم تجلیل از رانندگان برتر، برنامه های حمایتی از ناوگان حمل و نقل عمومی کیش اعلام شد.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، دومین مراسم تجلیل از رانندگان ناوگان حمل و ‌نقل عمومی کیش با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش، مدیر عامل شرکت عمران آب و خدمات جزیره، مدیر حمل و نقل شهری و جمعی از فعالان این حوزه برگزار و از رانندگان برتر درحوزه حمل و نقل عمومی کیش تقدیر شد. در این مراسم دکتر پورعلی معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش به اهمیت و جایگاه ناوگان حمل و نقل عمومی در کسب رضایتمندی مسافران تور کیش و کیشوندان اشاره کرد و اظهار داشت: رعایت قوانین و اخلاق، اصول و حفظ کرامت انسان‌ها از مواردی است که باید پیوسته مورد توجه رانندگان قرار گیرد.

وی از فعالان حمل و نقل عمومی کیش خواست با خدمات دهی شایسته در جشنواره بزرگ گردشگری نوروز، تصویری زیبا برای هویت بخشی به حمل و نقل عمومی کیش در اذهان ایجاد کنند. همجنین پورعلی بیان کرد: به همت این بخش که بیشترین ارتباط را با گردشگران و کیشوندان دارند می توان کیش را به عنوان دروازه ورودی جهان به ایران و ایران به جهان معرفی کرد.

مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش هم ضمن تقدیر از رانندگان خدوم ناوگان حمل و نقل عمومی جزیره اظهار کرد: کیش ظرفیت الگو سازی دارد نوع برخورد رانندگان در سازندگی و رونق گردشگری کیش می تواند بسیار موثر باشد. وی اضافه نمود:  تامین رفاه، آرامش و آسایش گردشگران و کیشوندان اصلی ترین اهداف خدمات شهری است و باید عدالت حمل و نقل عمومی را با خدمات دهی مناسب در تمام نقاط جزیره اجرایی کنیم.

محمدرضا محمدی دسترسی مردم و‌ گردشگران به خدمات حمل و نقل شهری و بهره گیری از این ظرفیت برای ‌تبلیغات شهری را از اقداماتی برشمرد که توجه ویژه ای به آن شده است. تشکیل جوامع صنفی برای ساماندهی این حوزه و آموزش رانندگان در مورد نوع برخورد، آراستگی و رعایت قوانین از دیگر موضوعات مورد اشاره مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش در برند سازی ناوگان حمل و نقل شهری کیش در کشور است. 

عباسعلی نجاتی سلیم مدیر حمل و نقل عمومی کیش هم در این مراسم یکی از اقدامات مهم خود را در دوره دو ماهه کاری تدوین شیوه نامه قوانین و ضوابط انضباطی ناوگان حمل و نقل عمومی کیش بیان کرد و اضافه نمود: برخورد با رانندگان متخلف بخشی از این‌ شیوه نامه است تا از قانون‌گریزی پیشگیری کنیم. وی اظهار کرد: میزان رضایتمندی مردم از خدمات دهی ناوگان حمل و نقل عمومی کیش در ماههای گذشته نامناسب بوده به همین منظور تلاش می کنیم امسال بالای هشتاد درصد رضایتمندی گردشگران تور کیش و کیشوندان را بدست آوریم.

عباسعلی نجاتی ضمن اعلام حمایت همه جانبه از رانندگان و زحمت کشان واقعی و خدوم حمل و نقل کیش از ایجاد بسترهایی برای حفظ منافع و ایجاد شرایط برای درآمدزایی رانندگان خبر داد و اضافه نمود: طراحی تبلیغات بر روی بدنه تاکسی ها یکی از اقدامات برنامه ریزی شده و در حال اجراست که می تواند ضمن درآمدزایی برای این قشر، از منظر شهری نیز جاذبه ایجاد کند.  

مدیر حمل و نقل شهری کیش اظهار کرد: دادن امتیاز پلاک سفید برای تاکسی هایی که تردد هشت ساله آنها به پایان می‌رسد به جای از رده خارج کردن آنها اقدام دیگری در راستای حفاظت از منافع کارکنان حمل و نقل عمومی است. صاحبان این تاکسی ها می‌توانند با دریافت پلاک سفید دو سال دیگر از خودرو به صورت شخصی استفاده و یا نسبت به واگذاری خودرو با قیمت مناسب اقدام کنند. وی در پایان با اشاره به فرا رسیدن ایام نوروز رعایت اخلاق، انصاف و حفظ کرامت گردشگران را با برخورد مناسب و در شان کیش ضرورتی برای توسعه گردشگری کیش دانست.

شایان ذکر است در پایان این مراسم از رانندگان برتر ناوگان حمل و نقل عمومی کیش تقدیر شد.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما