ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

خانه های شبانه و هایس های غیر مجاز معضل صنعت گردشگری کیش است

 

خانه های شبانه و هایس های غیر مجاز معضل صنعت گردشگری کیش است

 

رئیس هیئت مدیره جامعه هتلداران کیش با تاکید بر اینکه رونق و توسعه گردشگری نیازمند همکاری تمامی ارگان ها و نهادهای مستقر در جزیره کیش است اظهار داشت: ساماندهی خانه های شبانه و هایس های غیر مجاز از اولویت های خدمات رسانی گردشگری در کیش است

به نقل از کیش پرس، مسیح الله صفا رئیس جامعه هتلداران کیش در نشستی در رابطه با کاهش سی درصدی قیمت هتل ها در ایام دهه فجر اظهار داشت: رونق گردشگری در کیش نیازمند همکاری و تعامل بین بخشی میان تمامی دستگاه ها و نهادهای مستقر در کیش است.

همچنین اضافه نمود: در نشستی با مسئولان گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش تصمیم گرفته شد تا در راستای کاهش هزینه های سفر تور کیش با همکاری تمامی صنف ها و فعالان بخش های مختلف گردشگری و دیگر صنف ها و نهادهای مستقر در جزیره کیش شرایط مناسبی فراهم شود.

مسیح الله صفا با بیان اینکه مهمترین بخش همکاری در اجرای این طرح شرکت هواپیمایی کیش ایر و سازمان منطقه آزاد کیش است، اضافه نمود: با همکاری مناسب در کاهش قیمت بلیط سفر به کیش توسط هواپیمایی کیش راه اجرایی شدن این طرح هموارتر خواهد شد.

رئیس هیئت مدیره جامعه هتلداران کیش همچنین با تاکید بر ساماندهی خانه های شبانه که امروزه به عنوان یک معضل برای گردشگری کیش مطرح است، تصریح کرد: وجود خانه های شبانه بدون هیچگونه ساماندهی موجب شده تا هتل ها با وجود سرمایه گذاری هنگفت و هزینه های بالای آب، برق و پرسنل متضرر شوند. همچنین در ادامه بیان کرد: هنگامی که مسافر وارد فرودگاه می شود با هایس هایی روبرو می شود که به صورت غیرمجاز اقدام به سوار کردن و معرفی خانه های شبانه به عنوان محل اسکان به آنان می کند که در بسیاری موارد به دلیل کیفیت پایین و نامناسب خدمات موجب نارضایتی مسافران تور کیش می شوند.

صفا با تاکید بر اینکه خانه های شبانه و هایس های غیرمجاز معضل گردشگری جزیره کیش هستند، تاکید کرد: برای برطرف کردن این معضل نیاز است تا مسئولان مربوطه وارد عرصه شده و با کمک های خود متخلفان را جمع آوری کنند تا گردشگران در هنگام ورود به کیش در مکان های مناسب و مختص گردشگری اسکان داده شده و خدمات مناسب دریافت کنند.

وی خاطر نشان کرد: تخفیف سی درصدی هتل های کیش در ایام دهه فجر با همکاری کیش ایر و دیگر صنف ها بی تردید می تواند علاوه بر ایجاد رضایت در گردشگران رونق را به اقتصاد کیش بازگرداند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما