ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

خانزادی سرپرست معاونت عمرانی و زیر بنایی سازمان منطقه آزاد کیش شد

 

خانزادی سرپرست معاونت عمرانی و زیر بنایی سازمان منطقه آزاد کیش شد

 

با حکم مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش، مصطفی خانزادی به سمت سرپرست معاونت عمرانی و زیر بنایی سازمان انتخاب شد.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، طی حکمی از جانب محمد ابراهیم انصاری لاری خطاب به آقای خانزادی اظهار داشت: با عنایت به تجارب ارزشمند جنابعالی، شما به عنوان سرپرست معاونت عمرانی و زیر بنایی انتخاب می شوید. امید است با عنایات خداوند متعال در انجام وظایف محوله، همواره موفق و پیروز باشید.

شایان ذکر است مصطفی خانزادی قبل از این رئیس هیات مدیره هلدینگ عمران و حمل و نقل شستا و مدیر گروه سازه، زلزله و مدیریت ساخت دانشکده عمران بوده است. وی در سال های 78 تا 82 نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی بوده و عضویت در هیات مدیره سازمان مجری ساختمانهای دولتی را در کارنامه کاری خود دارد.

مشاور وزیر و مجری پروژه های شرق کشور در سالهای 82 تا 84، مشاور عالی مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی، عضویت در هیات عامل و معاون توسعه و تجهیز بنادر سازمان بنادر و دریانوردی، قائم مقام مدیر عامل و عضو هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد چابهار و ریاست مرکز تحقیقات سیمان از دیگر سوابق اجرایی مصطفی خانزادی است.

وی همچنین عضوهیات عامل و معاون توسعه و تجهیز بنادر سازمان بنادر و دریانوردی، رییس دانشگاه علم و صنعت ایران واحد دماوند، معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش، مسئول کارگزینی کل کمیته های انقلاب اسلامی، معاون مدیرکل دفتر هماهنگی سرپرستی های خارج از کشور و معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علم و صنعت ایران بوده است.

مصطفی خانزادی علاوه بر تالیف تعداد زیادی کتاب و مقالات دانشگاهی، عضو انجمن ها و انستیتوهای بتن ایران، ژاپن، آمریکا و جهانی است.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما