ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

حضور کیوان ساکت موسیقی دان و آهنگساز برجسته کشور در کیش

 

حضور کیوان ساکت موسیقی دان و آهنگساز برجسته کشور در کیش

 

کیوان ساکت در سفر به کیش با مسئولان فرهنگی و فعالان هنری کیش دیدار کرد.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، « کیوان ساکت» که موسیقی دان و آهنگساز، نوازنده تار و سه تار، نویسنده و مدرس دانشگاه و از هنرمندان بنام عرصه موسیقی کشور است در سفر به این جزیره با هدف تعامل با جامعه هنری کیش و ارتقاء فعالیت های هنرمندان با مسئولان فرهنگی و هنری کیش دیدار کرد.

این هنرمند برجسته کشورمان در این سفر دو روزه با حضور در دفاتر روزنامه های اقتصاد کیش و اخبار کیش در مورد نقش هنر و موسیقی در رسانه با مسئولان و خبرنگاران این دو روزنامه نیز گفت و گو کرد.

این آهنگساز و نوازنده برجسته کشور همچنین از آموزشگاه های هنری، سالن های اجرای برنامه و مراکز فرهنگی کیش بازدید و در جریان روند فعالیت های موسیقیای جزیره کیش قرار گرفت. کیوان ساکت در ادامه برنامه های خود در کیش عصر روز دوشنبه بیست و پنجم دی ماه در گردهمایی با هنرمندان این جزیره از نزدیک با موسیقی دانان، نوازندگان و گروه های هنری کیش آشنا شد.

شایان ذکر است آلبوم های جامه دران، سبک بال، فسانه و شبی با خورشید از آثار معروف کیوان ساکت است و در سفری که به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش تدارک دیده شده این موسیقی دان مطرح کشورمان از نزدیک با فعالیت های هنرمندان این جزیره آشنا شد.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما