ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

حضور پر رنگ مدیریت حمل و نقل عمومی کیش در روان سازی تردد کیشوندان و گردشگران نوروزی

 

حضور پر رنگ مدیریت حمل و نقل عمومی کیش در روان سازی تردد کیشوندان و گردشگران نوروزی

 

مدیریت و پرسنل حمل و نقل عمومی کیش در ایام پر ترافیک نوروز با تسهیل تردد گردشگران و کیشوندان، شبانه روزی خدمات ارائه می کنند.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، عباسعلی نجاتی سلیم سرپرست مدیریت حمل و نقل عمومی کیش بیان کرد: تیم سی و سه نفره مدیریت و نظارت بر حمل و نقل عمومی کیش از بیست و هفتم اسفند تا پانزدهم فروردین از ساعت هشت صبح تا دو بامداد در قسمت های مختلف شهر مشغول خدمات رسانی هستند.

وی با اشاره به رصد تمامی فعالیت های ناوگان حمل و نقل عمومی کیش توسط تیم های گشت شهری و بازرسی این مدیریت اضافه نمود: به منظور ساماندهی به وضعیت حمل و نقل عمومی و روان سازی ترافیک شهری، تیم های گشت به صورت مستمر به نحوه خدمات رسانی تاکسی ها و مینی بوس ها نظارت می کنند به ویژه در ساعات پرتردد و در بخش هایی مانند بازارها، بندر، فرودگاه و پلاژ بانوان که نیاز بیشتری به خدمات رسانی وجود دارد.

 عباسعلی نجاتی سلیم در ادامه افزود: صد و چهل و یک حمل و نقل کیش ثبت شده است که از این تعداد سی مورد شکایت و در رسیدگی به این شکایات چهار مورد منجر به توقیف خودرو شد و پانزده مورد تخلفات اجرایی نیز با گرفتن تعهد به سازش انجامید. وی همچنین از اعلام صد و شش مورد مفقودی وسایل به جا مانده توسط گردشگران جزیره کیش در تماس با سامانه 141 حمل و نقل خبر داد و اضافه نمود: از موارد یاد شده چهل مورد کشف شد که دوازده مورد آن تحویل صاحبان اشیاء شد و صاحبان برخی از این اشیاء نشانه ای برای دریافت آن اعلام نکرده اند. پیگیری برای تحویل موارد دیگر همچنان ادامه دارد.

قابل ذکر است ناوگان حمل و نقل عمومی کیش در ایام پر ترافیک نوروزی با خدمات دهی شبانه روزی نقش موثری در روان سازی تردد ایفا می کنند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما