ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جزیره گنج با حضور هنرمندان مطرح کشورمان در جزیره کیش درحال تصویربرداری است

 

جزیره گنج با حضور هنرمندان مطرح کشورمان در جزیره کیش درحال تصویربرداری است

 

هنرمندان مطرح کشورمان در جزیره کیش درحال تصویربرداری جزیره گنج برای پخش از رسانه ملی هستند.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، برنامه جزیره گنج، برنامه ای ترکیبی شامل قسمت های متنوع است که با تیمی از بهترین نویسندگان، عوامل فنی و با حضور دو هنرمند مطرح کشورمان نیما فلاح و سحر ولد بیگی در جزیره کیش درحال تصویربرداری است.

نیما فلاح که به همراه سحر ولد بیگی تیم کارگردانی این برنامه را تشکیل می دهند در مورد موضوع جزیره گنج اظهار کرد: سحر و نیما که برای تهیه یک کار تبلیغاتی به جزیره کیش سفر می کنند از لحظه ورود با توجه به نداشتن شناخت از جزیره و راهنما با مسائل مختلفی مواجه و درگیر می شوند. از سوی تهیه کننده کار تبلیغاتی نیز که شخصیت منفی داستان است در قراردادی که با سحر و نیما برای تهیه این کار بسته شده در محدودیت های زیادی قرا می گیرند که باعث شده این دو برای انجام امور خود با چالش های فراوانی روبرو شوند. در ادامه داستان فرد دیگری وارد ماجرا می شود که تلاش می کند سحر و نیما را برای حضور در پروژه خود جذب کند و آنها را از ادامه کار قبلی باز دارد. این داستانها در مکان های مختلف جزیره کیش درحال فیلمبرداری است و تا به این لحظه سیزده قسمت آن تکمیل شده است.

براساس اظهارات نیما فلاح نشان دادن جاذبه های جزیره کیش در قالب داستانهای جذاب روشی تاثیر گذار برای معرفی زیباییهای کیش و جذب گردشگر تور کیش است.

 همچنین سحر ولد بیگی بیان کرد: بخش نمایشی یک قسمت از آیتم های جزیره گنج است این برنامه دارای قسمت های مفرح زیادی است این دو هنرمند در ادامه برنامه وارد استودیویی می شوند که در جزیره کیش قرار دارد. در استودیو سحر و نیما در هر برنامه میهمانی متناسب با موضوع داستان دارند و بعد از بخش میهمان با حضور حدود پنجاه نفر شرکت کننده مسابقه های جذابی برگزار می شود.

 این شرکت کننده ها که در فرایندی دیگر انتخاب شده و به برنامه راه یافته اند حالا در شرایطی قرار می گیرند که باید برای برنده شدن از بین چترهایی که ممکن است منجر به خالی شدن یک سطل آب روی سرشان شود انتخاب کنند تا شاید برنده خوش شانس جوایز ارزشمندی باشند که در نظر گرفته شده است. البته این جایزه ها برای بینندگان سراسر کشور نیز در این برنامه قرعه کشی می شود که یک واحد آپارتمان از جمله جوایز این برنامه است. 

شایان ذکر است که جزیره گنج با همکاری سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت تجارت الکترونیک پارسیان به عنوان حامی با هدف معرفی ظرفیت های کیش درحال تصویربرداری است و بعد از ماههای محرم و صفر آماده پخش از شبکه های سراسری می شود.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما