ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جزیره کیش میزبان جام جهانی 2022 می شود

 

جزیره کیش میزبان جام جهانی 2022 می شود

رئیس هیئت فوتبال کیش بیان کرد در صورتی که امکانات جزیره کیش مهیا شود میزبان چند تیم جام جهانی در جزیره کیش خواهیم بود.

کیش را می توان قلب فوتبال ساحلی در ایران دانست.

امیر عرب اضافه کرد با توجه به شرایط آب و هوایی که جزیره کیش دارد گزینه بسیار مناسبی برای میزبانی از اردوهای تیم های باشگاهی فوتبال و ورزشی ایران به خصوص در فصل زمستان است. در حال حاضر زمین های فوتبال مجموعه المپیک کیش شرایط خوبی ندارد ولی با حضور دکتر انصاری لاری در منطقه آزاد کیش تا سه ماه آینده زمین چمن احیا می شود.

همچینین وی بیان کرد: نمایندگان AFC یک ماه پیش به جزیره کیش آمدند و از امکانات کیش رضایت داشتند. مسئله زمین چمن فقط مورد قبول نمود که با همکاری دکتر انصاری لاری، بهرام افشارزاده و افشاردوست احیا خواهد شد.

رئیس هیئت فوتبال کیش افزود: در صورتی که اردوهای تیم های ایرانی در جزیره کیش برگزار شود می توان امید داشت تا کشورهای خارجی نیز برای اردوهایشان به این جزیره بیایند. ما می توانیم با رعایت استانداردها و امکانات میزبان جام جهانی 2022 در جزیره کیش باشیم.

وی با اشاره بر اینکه چطور این جزیره می تواند در جام جهانی 2022 شرکت داشته باشد بیان کرد: آب و هوای کیش به قطر بسیار نزدیک است همچنین کیش در فاصله ی نیم ساعته به صورت هوایی از قطر قرار گرفته است. اگر امکانات مان فراهم شود شاهد پذیرایی از چند تیم جام جهانی در کیش خواهیم بود. این فرصتی است که می توانیم امکانات فوتبالی و ... کیش را بهبود ببخشیم.

رئیس هیئت فوتبال کیش در پاسخ به این سوال که چرا کیش در فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی در سطح اول ایران فعالیت ندارد، گفت: پیش از این شرایطی برای برگزاری این ورزش ها نبود که با همکاری دکتر انصاری لاری تاسیس زمینی برای فوتبال ساحلی در دستور کار قرار گرفت.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما