ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جزیره کیش به شبکه بزرگ تبلیغاتی ترکیش پیوست

 

جزیره کیش به شبکه بزرگ تبلیغاتی ترکیش پیوست

 

در پی بستن تفاهم نامه با شرکت هواپیمایی ترکیش، تبلیغات جزیره کیش در خطوط پروازی این هواپیمایی به سراسر جهان شروع شد.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، با امضای تفاهم نامه بین موسسه جشنواره ها و مناسبت های کیش و شرکت هواپیمایی ترکیش، معین شد تبلیغات جزیره کیش در تمامی پروازهای این شرکت هواپیمایی انجام شود.

این تبلیغات شامل معرفی جزیره کیش در ترکیه، معرفی در مجله Sky Life، تبلیغات و معرفی در تمامی شبکه پروازی، دفاتر و مقاصد شرکت هواپیمایی ترکیش است.

همچنین طبق این تفاهم نامه ماهانه پنجاه تور رایگان سفر به کیش شامل اقامت در هتل های پنج ستاره جزیره، مارینا پارک هتل، هتل دریایی ترنج، هتل ویدا و هتل ایران به مسافران کلاس تجاری این ایرلاین هدیه داده می شود تا این گردشگران تور کیش ضمن آشنایی با جاذبه های گردشگری از ویژگی های سرمایه گذاری این منطقه آزاد نیز آگاه شوند.

علاوه بر این شرکت هواپیمایی ترکیش در طول سال پنج سفر آموزشی ویژه آژانس های هواپیمایی و پنج سفر ویژه فعالان رسانه های بین المللی به مقصد کیش تشکیل می دهد تا به معرفی جاذبه های این جزیره کمک کند.

ارائه تخفیف به پرسنل ترکیش و مسافران غیر ایرانی ترکیش از دیگر ویژگی های این تفاهم نامه در جهت جذب گردشگران خارجی به جزیره کیش است.

بستن این تفاهم نامه یک ساله که از دهم شهریور ماه سال جاری شروع شده، گام موثری در جهت معرفی جزیره کیش و جذب گردشگران تور کیش است . همچنین ترکیش به عنوان شرکت هواپیمایی که بیشترین مقاصد پروازی دنیا را دارد از شبکه بزرگ تبلیغاتی بهره مند است و قرار گرفتن جزیره کیش در این شبکه تبلیغاتی زمینه های توسعه گردشگری بین المللی را فراهم می سازد.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما