ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

خودروهای پلاک شخصی درکیش  صورت اقدام به مسافرکشی متوقف میشوند

 رانندگان خودروهای پلاک شخصی در صورت مسافر کشی در کیش اعمال قانون شده و خودروی آنان تا نیمه فروردین ماه در پارکینگ متوقف میشود .

به نقل از  روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش، با رانندگان خودروهای شخصی  پلاک ایران  یا پلاک کیش که در روزهای نوروز از وضعیت  بوجود آمده با توجه  افزایش ورود گردشگر به کیش سوء استفاده کرده و به مسافر کشی میپردازند  برخورد شده و علاوه بر جریمه ، خودروی آنان تا نیمه فرودین در پارکینگ متوقف می شود. شایان ذکر  است در جزیره کیش سیستم  حمل و نقل عمومی کیش بسیار منظم و قانونمند است  و پلاک های به هیچ وجه حقجابه جایی مسافران و کیشوندان را ندارند.

 ماه گذشته نیز برای رفاه بیشتر مسافران و کیشوندان  سیستم کنترل هوشمند وسایل نقلیه عمومی در مرکز مانیتورینگ جزیره کیش افتتاح شد که با استفاده  از این سیستم،  ضمن مدیریت و مونیتورینگ  لحظه ای برچگونگی  خدمات رسانی ناوگان حمل و نقل عمومی و ارتباط با رانندگان، سرویسهایی نظیر  تبلیغات و اطلاع رسانی نیز به مسافران عرضه میشود  .بر پایه این گزارش، ناوگان حمل و نقل عمومی کیش از حدود پانصد  تاکسی سفید، صدو سی  تاکسی زرد و هشتاد  مینی بوس تشکیل میشود  که به کیشوندان  و مسافران سرویس میدهد . تعداد خودروهای پلاک شخصی نیز در کیش  به حدود یازده هزار خودرو میرسد .

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما