پرسش: تور کیش اسفند ماه ۹۷

الوند

تاریخ طرح پرسش: 1397/11/27

 

پرسش: سلام. قصد دارم در تاریخ 25 به 27 اسفند ماه به جزیره کیش سفر کنم. ممنون میشم تورهای ارزان و مناسب را در این بازه زمانی معرفی فرمایید.

پاسخ: با سلام. تور کیش اسفند 97 برای تاریخی که فرمودید، برای هر نفر در اتاق 2 تخته نفری 895.000 تومان است که دارای خدمات صبحانه، استقبال فرودگاهی و درصد تخفیفات گردشگری می باشد.

همچنین اگر مایل هستید ارزان تر و با قیمت مناسبتری سفر کنید می توانید در نیمه اول اسفند ماه سفر داشته باشید که برای هر نفر در اتاق 2 تخته 680.000 تومان می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 42632 تماس حاصل فرمایید و تا با نحوه رزرو تور و هتلهای کیش و پرواز مطلع شوید.

 از آنجایی که بلیط و واچر هتل به صورت الکترونیکی صادر می شود برای تهیه تور نیاز به مراجعه حضوری به آژانس نیز وجود ندارد و مسافرانی که به دلیل بعد مسافت و یا نداشتن وقت قادر به مراجعه به آژانس نیستند، می توانند پس از واریز وجه، مدارک تور را به صورت ایمیل و یا فاکس دریافت کرده و سفر خود را انجام دهند.

هنگام انتخاب ساعت پروازی به خاطر داشته باشید که زمان تخلیه و تحویل اطاق در هتل های کیش به ترتیب ساعت دوازده و چهارده می باشد. البته اگر ساعت پروازی انتخاب شده شما خارج از این زمان باشد می توانید پس از تخلیه اطاق چمدان های خود را به لابی هتل تحویل داده و تا زمان پرواز از گشت و خرید در جزیره استفاده نمایید.

تعداد روزهای تور کیش ارزان به دلخواه مسافر قابل تغییر می باشد. ولی به طور معمول این تورها به شکل دو شب و سه روز و یا سه شب و چهار روز از طرف مسافران درخواست میشود.

شایان ذکر است، قیمت هتل ها برای ایام مختلف هفته متفاوت می باشد. مثلا در روزهای آخر هفته دارای افزایش نرخ و روزهای ابتدای هفته کاهش نرخ است. همچنین قیمت هتل ها در ایام تعطیل از روزهای عادی گرانتر می باشد. لازم به توضیح است نرخ ذکر شده ممکن است با توجه به ساعت پروازی و نوع پرواز و تاریخ سفر متغیر باشد. جهت اطلاع از نرخ های دقیق تور کیش متناسب با شرایط و خدمات، نحوه رزرو، تور های ترکیبی، ساعات و تاریخ پروازی و نوع هتل و پیشنهادات دیگر می توانید با شماره های 02142632 و 88530609 تماس حاصل فرمایید و اطلاعات کامل را از کارشناسان گردشگری دریافت نمایید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید