ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تقدیر از کارکنان واحد رادیوی صدا و سیمای مرکز کیش در گرامیداشت روز رادیو

 

تقدیر از کارکنان واحد رادیوی صدا و سیمای مرکز کیش در گرامیداشت روز رادیو

 

در گرامیداشت روز رادیو از کارکنان واحد رادیوی صداوسیمای مرکز کیش تقدیر شد.

به نقل از اموربین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، درگرامیداشت روز چهارشنبه برابر با چهارم اردیبهشت سالروز آغاز به کار رادیو در ایران، مدیر روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد کیش به همراه جمعی از مدیران و روسای فرهنگی معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان با حضور در صدا و سیمای کیش از کارکنان رادیو تقدیر کردند.

برپایی این مراسم که با حضور مدیرکل صدا و سیمای مرکز کیش بوده مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش با تبریک روز رادیو به تمامی فعالان این رسانه اثرگذار از خدمات و زحمات فعالان رادیو کیش تقدیر کرد.

ایرج شرف زاده با اشاره به اهمیت رادیو و اثرگذاری این رسانه اجتماعی و پرطرفدار در جامعه اظهار داشت: با وجود پیشرفت های امروز جهان و حضور گسترده شبکه ها اجتماعی، رادیو همچنان کارکردهای اجتماعی بالایی دارد و به عنوان رسانه ای فراگیر در بین مردم مطرح است. وی از رادیو به عنوان ظرفیتی ارزشمند یاد کرد و اظهار کرد: به مدد تعامل بسیار خوب مسئولان، تهیه کنندگان، دست اندرکاران و مجریان برنامه های رادیویی با مردم، سازمان ها و نهادهای جزیره کیش، شاهد کارآمدی و اثرات خوب این رسانه در توسعه فرهنگی و اجتماعی جزیره کیش هستیم.  

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کیش هم در این نشست ضمن تشکر از تلاش های دست اندرکاران رادیو کیش بیان کرد: جزیره کیش به لحاظ جمعیتی آمار کمی دارد اما با توجه به تردد تعداد زیادی از گردشگران تور کیش توجه به ابزارهای رسانه ای برای ارتباط با مخاطبان بسیار حائز اهمیت است و رادیو به عنوان رسانه ای گرم و فراگیر بسیار مورد توجه کیشوندان و گردشگران این جزیره مرجانی است.

علیرضا نجابت در ادامه اضافه نمود: دستیابی به کیش خلاق و نمونه در همه حوزه ها باید مد نظر قرار گیرد و یکی از ظرفیت ها برای توسعه کیش در این مسیر برنامه های رادیویی است که به دلیل ارتباط خوبی که با مخاطب برقرار می کند اثرگذاری زیادی درجامعه دارد. خاطرنشان می شود در این نشست چند تن از مدیران معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش نیز در مورد نقش رادیو در اطلاع رسانی به مردم سخن گفتند.

قابل ذکر است در پایان این مراسم صمیمانه که با خاطره گویی کارکنان رادیو کیش همراه بود ضمن قدردانی از فعالان واحد رادیوی صداوسیمای مرکز کیش ، کیک گرامیداشت سالگرد آغاز به کار رادیو بریده شد.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما