ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تعرفه های خدمات نمایشگاهی و همایشی کیش در سال 97

 

تعرفه های خدمات نمایشگاهی و همایشی کیش در سال 97

 

با تاکید دکتر انصاری لاری مبنی بر عدم افزایش نرخ ارائه خدمات در بخش های مختلف، تعرفه های خدمات مرکز همایش ها، تالار شهر و نمایشگاه های بین المللی کیش در سال جاری تغییر نمی کند.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، براساس تاکید دکتر انصاری لاری مبنی برعدم افزایش نرخ ارائه خدمات در بخش های مختلف و با هدف رونق اقتصادی منطقه و ایجاد درآمد های پایدار برای فعالان بخشهای اقتصادی، بازرگانی و توسعه ای و حمایت همه جانبه از مشارکت کنندگان و مجریان برگزاری نمایشگاه ها، همایش ها و جشنواره ها، تعرفه های مربوط به بهره برداری از امکانات مرکز همایش ها، تالارشهر و سالن نمایشگاه های بین المللی کیش در سال 97 همانند سال گذشته و بدون هیچگونه افزایش نرخ ارائه می شود.

طبق این گزارش اجرای این طرح بیانگر دیدگاه مشتری مداری سازمان منطقه آزاد کیش در راستای حفظ بازارهای اقتصادی، گردشگری و تامین انتظارات مخاطبان و پاسخگویی شایسته به درخواست های آنها است که جذب گردشگران بیشتر تور کیش و افزایش رضایتمندی کیشوندان را در پی دارد. 

مجموعه نمایشگاههای بین المللی، تالار همایش های بین المللی و تالار شهر کیش با امکانات و تجهیزات مدرن و ارائه خدمات مطلوب و استاندارد، در جذب گردشگران بیشتر و رونق اقتصادی منطقه نقش بسزایی دارند.

گفتنی است شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش که از جمله شرکت های تابعه سازمان منطقه آزاد کیش است و ارائه خدمات در مجموعه نمایشگاههای بین المللی، تالار همایش های بین المللی و تالار شهر کیش را برعهده دارد با هدف جلب بیشتر رضایت مشتریان و مخاطبان در تمامی حوزه های فعالیت خود، سنجش رضایتمندی  آنها از خدمات دریافتی را در دستور کار قرار داده است. بر همین اساس با برنامه ریزی های اصولی و در جهت اقدامات اصلاحی در روند ارائه خدمات، سیستم مدیریت کیفیت در این شرکت ایجاد و استانداردهای بین المللیISO10004 ، ISO10002 ،ISO9001 نیز دریافت شد.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما