ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ترمینال مسافری نو در فرودگاه  کیش

احداث ترمینال  مسافری  نو در فرودگاه بین المللی کیش با نیت تچهیز  زیرساخت های گردشگری و آسایش بیشتر مسافران جزیره زیبای کیش کلید خورد . 

روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش اعلام کرد ، با عنایت  به رشد سیصد  درصدی حجم  مسافری فرودگاه کیش در سال گذشته  نسبت به سال 81  احداث  این پایانه در زمینی به مساحت نود   هزار مترمربع از اوایل سال جاری کلید خورده .

 وسعت  این پایانه  بالغ بر سی و شش هزار متر مربع است که در سه طبقه  و به ارتفاع بیش از سی و یک  متر ساخته خواهد شد

 اولین طبقه  این پایانه به مساحت حدود بیست و یک  هزار مترمربع برای امور  گمرک های ورودی و خروجی ، طبقه اول با مساحت هزار و پانصد  متر مربع با کاربری کریدورهای اصلی و فضاهای جانبی  طبقه دوم به وسعت دوازده  هزار متر مربع  برای  مستقر کردن  واحد های کنترل گذرنامه و بازرسی و طبقه 3 نیز به مساحت 3 هزار متر مربع برای رستوران و تریا در نظر گرفته شده است.

بر همین اساس   این پایانه دارای هشت  ورودی و خروجی و شش  دوازه خروجی و پل هوایی، تسمه نقاله هایی به طول چهل  تا شصت  متر ، نوزده  دستگاه کنترل ورودی خواهد بود  که  قابل توسعه و افزایش به سی و دو  دستگاه هم می باشد و برای  بسته بارهای خارج از اندازه نیز طراحی میشود

پله های برقی و آسانسور، پل هوایی ارتباطی با دو شیب راهه و تونل های ارتباطی با درب ورودی هواپیما و نیز  سیستم های پیشرفته تجهیزات فرودگاهی و تاسیسات الکتریکی و مکانیکی از سایر  امکانات این پایانه فرودگاهی جدید در جزیره کیش میباشد .

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما