ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تخفیف 30 درصدی هتل ها ویژه جشنواره تابستانی کیش

 گردشگران و مسافران کیش در شانزدهمین جشنواره تابستانی كيش از تخفیف 15 تا 30 درصدی هتل ها و مراکز اقامتی بهره مند می شوند.

روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش اعلام کرد گردشگران و مسافران کیش میتوانند  در شانزدهمین جشنواره تابستانی كيش از تخفیف 15 تا 30 درصدی هتل ها ی کیش استفاده کنند .  

مدیر جامعه هتلداران کیش از تخفیف 15 تا 30 درصدی هتل ها و مراکز اقامتی در زمان  برگزاری جشنواره تابستانی كيش خبر داد و اضافه کرد : با توجه به برنامه ریزی های   سازمان منطقه آزاد کیش در ارتباط با  همکاری  بخش خصوصی برای برپایی  شانزدهمین جشنواره تابستانی  به شکلی شایسته  ، همه مراکزاقامتی و هتل های کیش کیش موظف هستند این تخفیفات را در اختیار مسافران قرار دهند .

ایشان  با اشاره به این که  برخی هتل ها با آژانس های مسافرتی  قرارداد سالیانه منعقد کرده اند افزود : برای رفاه بیشتر مسافران  مسئولان هتل ها موظف گردیده اند  زمان  عقد قرارداد های سالیانه با آژانس های مسافرتی هم  تخفیف ویژه  جشنواره تابستانی كيش را در قراردادهای خود لحاظ کنند  تا آژانس های گردشگری مستقر دراستان های دیگر نیز در ارائه تخفیف به گردشگران  با سایر هتل های جزیره  کیش مشکلی نداشته باشند .

ایشان اضافه کردند : چیزی که بیشتر  از این تخفیف ها اهمیت دارد  عرضه خدمات بهتر  ومطابق با استاندارد و حفظ سلامت مسافران میباشد از همین رو روند نظارت بر خدمات عرضه  شده در هتل ها ومراکز اقامتی در روزهای برگزاری  جشنواره تابستانی کیش نیز با دقت بیشتری پیگیری خواهد شد و چنانچه  هتلی  در زمینه کیفیت خدمات و رعایت موازین بهداشتی مرتبط با سلامت گردشگران  کوتاهی کند بر اساس قوانین توبیخ و تنبیه خواهد گردید .

رئیس جامعه هتلداران کیش همچنین  ابراز امیدواری کرد  که با ادامه پشتیبانی  سازمان منطقه آزاد کیش از بخش خصوصی  رشد  صنعت گردشگری و جذب بیشتر سرمایه گذاران فعال در حوزه توریزم را شاهد باشیم .

ذکر این نکته نیز گفتنی است که شانزدهمین جشنواره تابستانی كيش از بیست و نهم خرداد سال تا 15 شهریور ماه سال با اجرای برنامه های شاد ، کنسرت و موسیقی زنده ، برگزاری قرعه کشی و اهدا جوایز ارزنده و .... برپا خواهد شد . 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما