ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تجربه مونسان در عرصه تجارت فرصت مناسب در عرصه صنایع دستی است

 

تجربه مونسان در عرصه تجارت فرصت مناسب در عرصه صنایع دستی است

 

دبیر شورای‌ عالی تشکل‌ های غیر‌ دولتی صنایع‌ دستی اظهار کرد: یکی از مهمترین ویژگی های علی اصغر مونسان تجربه خوب او در عرصه تجارت است که این تجربه یک فرصت بی‌ نظیر و مناسب برای صنایع‌ دستی به شمار می‌آید.

 دبیر شورای‌ عالی تشکل‌ های غیر دولتی صنایع‌ دستی، حسین بختیاری در روز سه‌ شنبه بیست و چهارم مرداد ماه با اشاره به انتخاب علی‌ اصغر مونسان به‌ عنوان معاون رئیس ‎جمهوری و رئیس سازمان میراث‌ فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری بیان کرد: آقای مونسان دارای تجربه مناسب در زمینه های مختلف مدیریتی در مراکزی مانند منطقه آزاد کیش است و می‌تواند در سازمان میراث‌ فرهنگی نیز فعالیت های موفقی داشته باشد.

بختیاری در ادامه بیان کرد: یکی از امتیازات مدیریتی مونسان آشنایی او با عرصه تجارت است که با توجه به اینکه یکی از نیاز های اساسی صنایع‌ دستی تجارت، فروش و صادرات آن است این تجربه و ویژگی مدیریتی می‌تواند فرصت مناسبی برای عرصه صنایع‌ دستی باشد و افزود: انتظار این است که رئیس سازمان میراث‌ فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری به هر سه بخش فعالیت‌ های این سازمان توجه داشته باشد.

دبیر شورای‌ عالی تشکل‌ های غیر دولتی صنایع‌ دستی در ادامه اضافه نمود: صنایع‌ دستی به‌ خاطر نقش و جایگاهی که در اقتصاد مقاومتی و اشتغال زایی و ارز آوری در کشور دارد باید مورد توجه رئیس جدید سازمان میراث‌ فرهنگی قرار گیرد.

او متذکر شد: استفاده از بخش غیر دولتی در هر سه حوزه میراث‌ فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری باید مورد توجه جدی علی اصغر مونسان باشد.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما