ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تاکید بر اصلاح قوانین گردشگری برای توسعه مناطق آزاد

 

تاکید بر اصلاح قوانین گردشگری برای توسعه مناطق آزاد

 

اعضای فراکسیون گردشگری و مناطق آزاد مجلس شورای اسلامی در دیدار با انصاری لاری بر تلاش برای وضع یا اصلاح قوانین گردشگری در جهت توسعه مناطق آزاد تاکید کردند.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، مدیر عامل سازمان در این دیدار وجود ساحل و دریا را به عنوان ظرفیت بی همتا جزیره کیش برای توسعه گردشگری خواند. محمد ابراهیم انصاری لاری با تاکید بر لزوم تغییر روش های کسب درآمد در این جزیره اظهار کرد: تا امروز فروش زمین به عنوان اصلی ترین محل کسب درآمد برای جزیره کیش بوده است و پیامد این موضوع برای کیش ساخت و ساز بیش از ظرفیت لازم بوده است.

انصاری لاری اضافه نمود: تغییر روش های کسب درآمد ضرورتی اجتناب ناپذیر برای جزیره کیش است و می توان با تامین ملزومات در حوزه گردشگری و افزایش مشوق‌های سرمایه‌گذاری نسبت به ایجاد درآمدهای پایدار اقدام کرد.

ایشان در ادامه بیان کردند: گردشگری دریایی و افزایش سفرهای دریایی دو پتانسیل ارزشمند برای این جزیره مرجانی است که می توان در این حوزه با اجرای پروژه های نو آورانه برای گردشگران تور کیش جاذبه ایجاد کرد. توسعه گردشگری ورزشی از دیگر موارد مورد اشاره انصاری لاری در دیدار با نمایندگان مجلس بود. در این دیدار اعضای فراکسیون گردشگری و مناطق آزاد مجلس نیز با تاکید بر تلاش های انجام شده در جهت اصلاح برخی قوانین و وضع قوانین جدید به منظور توسعه هر چه بیشتر گردشگری در مناطق آزاد از جزیره کیش به عنوان بهترین منطقه آزاد کشور در بین دیگر مناطق یاد کردند.

تعامل بیشتر مناطق آزاد با نمایندگان مجلس و ارتباط دو سویه در زمینه گردشگری با ایجاد مسیرهای پروازی بین شهرهای مختلف کشور با جزیره کیش، از موضوعات مورد تاکید نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش بود.

شایان ذکر است، اعضای فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی در سفر دو روزه به کیش ضمن بازدید از مراکز گردشگری در نشست هایی با مدیر عامل و معاونان سازمان منطقه آزاد کیش در جریان برنامه ریزی های انجام شده برای توسعه گردشگری قرار گرفتند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما