ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تاکید انصاری لاری بر پخش ملی برنامه های تلویزیون کیش

 

تاکید انصاری لاری بر پخش ملی برنامه های تلویزیون کیش

 

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش طی نشستی با مدیرکل و مسئولان صدا و سیمای کیش بر ضرورت حضور فعالانه در سطح ملی و پخش برنامه‌های صدا و سیمای کیش از طریق ماهواره تاکید کرد.

به نقل از سازمان منطقه آزادکیش، محمد ابراهیم انصاری لاری در این نشست با اشاره به اهمیت بهره برداری از ظرفیت‌های گسترده صدا و سیما در راستای رونق گردشگری و اقتصادی این منطقه آزاد اظهار داشت: صدا و سیمای کیش می‌تواند یک تریبون ملی برای این جزیره باشد و با معرفی پتانسیل‌ها و جاذبه های این منطقه دستاوردهای ارزشمندی برای کیش به ارمغان آورد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش ضمن تاکید بر اینکه صدا و سیمای مرکز کیش باید پیوستن به شبکه ملی و فراهم شدن امکان پخش ماهواره ای را به عنوان اولویت در برنامه های خود قرار دهد اضافه نمود: صدا و سیما از جایگاه ویژه ای برخوردار است و به زودی با فراهم شدن مقدمات برخی برنامه ها، به منظور انعکاس فعالیت ها و معرفی توانمندیهای اقتصادی و گردشگری تور کیش تعامل گسترده‌ای با صدا و سیما خواهیم داشت.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش همچنین در این نشست در خصوص رفع مشکلات در مورد محل استقرار صدا و سیما اظهار کرد: با برگزاری نشستی با حضور طرفین طی ده روز آینده در این مورد تصمیم‌گیری می‌شود.

علیرضا نجابت، مدیرکل صدا و سیمای مرکز کیش، نیز در این نشست از پیگیری های انجام شده برای پخش شبکه کیش بر روی ماهواره خبر داد و بیان کرد: تجهیزات لازم در این خصوص فراهم شده و با تعیین تکلیف محل استقرار صدا و سیما درمورد پخش ماهواره‌ای تلویزیون کیش به سرعت اقدام می‌شود.

شایان ذکر است در این دیدار جمعی از معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد کیش و صدا و سیمای جزیره حضور داشتند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما