اقامت در دریا با هتل ترنج کیش

 

اقامت در دریا با هتل ترنج کیش

تصور کنید در یک هتلی همانند به یک زیر دریایی اقامت می کنید که می توانید گونه های دریایی را تماشا نمایید. امکان اقامت در چین هتلی در آینده ای نه چندان دور امکانپذیر است. هر چند هنوز در کیش هتلی به صورت زیر دریایی وجود ندارد. هتل ترنج کیش به جای چنین هتلی در حال فعالیت است که توانسته است رضایت گردشگران تور کیش را به خود جلب نماید.

زمانی که از دور هتل ترنج کیش نگاه می کنید شبیه به ساختمان های قدیمی سامورایی ها بر روی آب است تنها با این تفاوت که در منطقه ای گرمسیری واقع شده اند. در این هتل امکان مشاهده دریا از کف اتاقتان فراهم شده است که قطعا تجربه ی متفاوتی را برایتان رقم خواهد زد.

علاوه بر اینکه این فرصت را خواهید داشت تا از کف اتاقتان دریا را مشاهده نمایید می توانید از صدای امواج دریا نیز لذت ببرید. به محض خروج از اتاق هتل با دریا مواجه می شوید که شما را محصور کرده است. با اقامت در هتل ترنج چند روزی از صدای ماشین ها خبری نیست و تنها صدای امواج را خواهید شنید.

هتل ترنج کیش همانند اقامت در قایقی آرام و لوکس است که گویی در جزیره ای متوقف شده است و یا شبیه به چادری است که کنار ساحل در جزیره آرام هندورابی اما با امکانات لوکس قرار گرفته است.

برگزاری مسابقات غواصی ارتش‌های جهان در کیش

 

برگزاری مسابقات غواصی ارتش‌های جهان در کیش

در طی نشست امرای ارتش و فرماندهی پدافند هوایی کیش، مدیرعامل موسسه ورزش و تفریحات سالم و رئیس هیئت نجات غریق و غواصی کیش اشاره به برگزاری مسابقات غواصی ارتش های جهان با حضور 17 کشور در سال 98 نمودند.

در این مسابقات قرار است 160 غواص از کشورهای مختلف و حدود 40 نفر داور و 200 نفر عوامل پشتیبانی از نیروهای مسلح شرکت نمایند که در تیرماه 98 در 32 رشته در حدود 20 روز در جزیره کیش برگزار خواهد شد.

کلیه سرپرستان، مربیان، ورزشکاران و تیم های همراه در سالن خلیج فارس مرکز همایش های بین المللی کیش همزمان با برگزاری این رقابت ها حضور خواهند داشت.

پیش بینی می شود در کنار این مسابقات نمایشگاهی در خصوص آداب و فرهنگ کشورهای مختلف با همکاری شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش نیز برگزار گردد.

گفتنی است اولین دوره از این مسابقات سال گذشته در شهر نوشهر برگزار شد و با توجه به میزبانی خوب ایران و همچنین با توجه به ظرفیت های خوب جزیره کیش، دومین دوره این مسابقات در جزیره کیش برگزار می شود.

تیم ایران در دور گذشته در بخش غواصی عمق مقام اول را کسب نمود و در مجموع پنجم جهان شد.

قلعه وحشت کیش

 

قلعه وحشت کیش

قلعه وحشت کیش جزو اولین قلعه وحشت در ایران به شمار می رود که در یک کلبه ی چند صد متری هیجان و آدرنالین را برای دوستداران هیجان و ترس فراهم می سازد. قلعه وحشت توانسته است رضایت بازدیدکنندگان را جلب نماید. به طور تقریبی روزی نزدیک به 100 نفر برای تهیه بلیط صف می کشند.

اگر همه‌ی اتفاقاتی را که داخل قلعه وحشت رخ می دهد را برایتان بازگو کنیم جذابیتی باقی نمی ماند. اما زمانی که وارد این قلعه می شوید فضا کاملا تاریک است به طوریکه از همان ابتدا بسیاری انصراف می دهند. یک فرد به عنوان لیدر بعد از ورود به قعه وحشت بایدها و نبایدها را برای شما توضیح خواهد داد. مسیرهای پیچ در پیچ و تاریک، احساس ترس به وسیله چیزهایی که در آنجا وجود دارد و یا اینکه با اره برقی شما را دنبال می کنند و شما در تلاش برای پیدا کردن مسیر خروجی همه و همه برای اوقاتی هیجان انگیز در انتظار شماست. گفتنی است توصیه می شود مسیر را اشتباه نروید چراکه کار برایتان دشوار می شود.

قلعه وحشت در مقایسه با سایر دیدنیها و تفریحات کیش، قیمت مناسب تری دارد. اگر قصد سفر به جزیره کیش را دارید قلعه وحشت کیش را در برنامه ی سفری خود قرار دهید. عکاسانی در داخل قلعه وحشت هستند که از شما عکس می گیرند و شما می توانید بعد از خارج شدن عکس خود را با پرداخت مبلغی تحویل بگیرید.

کیش بهترین شهر برای سفر در زمستان

 

کیش بهترین شهر برای سفر در زمستان

اگر هزینه سفر برایتان چندان اهمیتی ندارد و فقط هدفتان تفریح و گردش است، کیش بهترین گزینه تفریحی برای سفر در زمستان خوهد بود. هوای جزیره کیش در این فصل بسیار گرم و مرطوب است و به همین دلیل که تور کیش زمستان بهترین زمان برای سفر به این منطقه است.

بهترین ماه برای سفر به این جزیره از اوایل دی تا پایان اسفند ماه می باشد. البته فروردین ماه نیز جزو ماه های پرطرفدار کیش به شمار می رود. با توجه به تعطیلات نوروز افراد زیادی اقدام به خرید بلیط تهران کیش می نمایند. در این زمان ممکن است هزینه های سفر تا حدی افزایش پیدا کند.

گردشگران این فرصت را خواهند داشت تا در دل زمستان هوایی بهاری را تجربه کنند. در جزیره کیش در فصل زمستان گرما و رطوبت هوا به حداقل می رسد و متوسط دما در فصل زمستان حدود 19 تا 22 درجه سانتیگراد می باشد.

در ماه اسفند جزیره کیش خلوت می شود و قیمت بلیط هواپیما و هزینه های اقامت تا حد زیادی کاهش می کند.

اگر با دریا طوفانی نباشد توصیه می شود از تفریحات دریایی کیش مانند شاتل، جت اسکی، بانانا، غواصی و کشتی های تفریحی کیش نهایت لذت را ببرید. شرایط آب و هوایی مطلوب زمینه را برای تفریحات و گردش در این جزیره فراهم می سازد.

زیر مجموعه ها

تازه های گردشگری کیش,اخبار گردشگری کیش,جدیدترین اخبار گردشگری کیش,اخبار توریستی کیش

درباره کیش,راهنمای سفر به کیش,دانستنیهای سفر به کیش,توصیه های سفر به کیش,ملزومات سفر به کیش

نکات سفر به کیش,دیدنیهای کیش,رستورانهای گردشگری کیش,جاذبه های گردشگری کیش,مراکز خرید کیش,بازارهای کیش