ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تابستانی شاد در بیستمین جشنواره تابستانی کیش

 

بیستمین جشنواره تابستانی کیش
بیستمین جشنواره تابستانی کیش

 

بیستمین جشنواره تابستانی کیش با اجرای برنامه های شاد و مفرح به همت سازمان منطقه آزاد کیش، جوامع و اصناف با اجرای برنامه های متفاوت در حال برپایی است.

سازمان منطقه آزاد کیش اضافه نمود، بیستمین جشنواره تابستانی کیش با ایفای برنامه های شاد و مفرح  از پانزدهم تیر ماه شروع و تا پایان سیم شهریور ماه ادامه دارد. بیستمین جشنواره تابستانی کیش مجموعه ای از جشن ها، کارناوال های شادی، مراسمات استقبال و تقدیم جوایز برای تمام ایران است.

در جشنواره تابستانی سال 96 تلاش کردند به گونه ای برنامه ریزی شود که با افزایش انگیزه ها برای خرید کالای ایرانی و جذب گردشگران به جزیره کیش به جای سفرهای خارجی به رواج و پیشرفت اقتصاد داخلی کمک شود. جشنواره امسال با عنوان جزیره سه جیم برگرفته از عبارت جزیره جشنواره ها و جایزه ها با شعار به وسعت ایران درحال اجراست.

برنامه ریزی های جشنواره تابستانی امسال کیش دارای دو قسمت است قسمت داخلی جزیره کیش که شامل برپایی جشن ها ، آیین ها و برنامه های متفاوت است دارای چندین قرعه کشی با جایزه های متعدد است و قسمت کشوری هم با تشویق مردم کشورمان به خرید کالاهای ایرانی با شرکت درقرعه کشی های سفر به کیش و یک واحد آپارتمان علاوه بر پیشرفت گردشگری کیش از تولید داخلی حمایت می کند.

در بیستمین جشنواره تابستانی کیش برحسب سناریوی طراحی شده کیشوندان و گردشگران یا میهمانان تور کیش با خرید هر نوع کالا یا خدماتی کد شرکت در قرعه کشی دریافت می کنند و می توانند از جایزه های هر روزه که نقدی و غیرنقدی است برخوردار شوند.

به همین ترتیب هرشب صد نفر داوطلب جایزه خودرو می شوند تا در پایان هفته در قرعه کشی 1 دستگاه خودرو شرکت داده شوند و پنجاه نفر هم هرشب به قید قرعه برای شرکت در قرعه کشی 1 واحد آپارتمان که در پایان جشنواره تابستانی برقرار می شود انتخاب می شوند.

بر همین اساس در جشن تالار جزیره کیش هر شب ضمن قرعه کشی بین خریداران از بازارها، بیست نفر به قید قرعه جایزه نقدی دریافت می کنند و پنج نفر از این برنده ها علاوه بر جایزه نقدی کارت شرکت در قرعه کشی هتل ویدا و حضور در برنامه تلویزیونی بدست می آورند. در برنامه تلویزیونی این افراد حین شرکت در یک مسابقه هیجان انگیز تلویزیونی با جایزه های گوناگون، برای شرکت کنندگان تمام کشور هم قرعه کشی می شود تا تکلیف جوایز شرکت کنندگان کشوری نیز مشخص شود.

قرعه کشی جزیره کیش در قسمت سراسری کشور هر روزه سی سفر به کیش و هر ماه یک واحد آپارتمان به شرکت کنندگان تقدیم می شود. در بیستمین جشنواره تابستانی کیش علاوه بر کیشوندان و گردشگران کیش، فعالان بخش های خدماتی، فروشنده ها و راننده های تاکسی جزیره کیش از جوایز جشنواره تابستانی بهره مند می شود.

با هدف تشویق فعالان گردشگری به عرضه خدمات با کیفیت و مشتری مداری هرشب برپایه میزان رضایتمندی ثبت شده در سامانه سناک به فعالان حوزه های خدمات گردشگری به قید قرعه مبلغ 1 میلیون تومان جایزه اهدا می شود و هرشب یک و نیم میلیون برای فروشنده های بازارها و 1 میلیون هم برای رانندگان تاکسی برنامه ریزی شده که به قید قرعه تقدیم عزیزان شود.

جشن های تالار شهر یکی از برنامه های جذاب هرساله جشنواره تابستانی کیش است که امسال با همکاری هنرمندان خوب جزیره کیش درکنار هنرمندان مطرح کشور برنامه های شاد و مفرحی برای سرگرمی گردشگران و میهمانان تور کیش مهیا شده است.

ساعت برگزاری جشن شبانه هر شب بین ساعت 22:30 دقیقه تا 24:30 دقیقه با اجرای 2 چهره مطرح سیمای جمهوری اسلامی بهمن هاشمی و مرتضی حسینی در تالار شهر کیش شروع می شود و علاوه بر قرعه کشی های متفاوت هنرمندان بومی کیش در زمینه های خوانندگی و نوازندگی، استندآپ کمدی، شعبده بازی، آکروبات، نمایش طنز و کودک به ایفای برنامه می پردازند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما