ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بیش از 218 هزار گردشگر از جزیره کیش بازدید کردند

 

بیش از 218 هزار گردشگر از جزیره کیش بازدید کردند

 

دبیر ستاد سفرهای نوروزی کیش اعلام کرد: در بازه زمانی بیست و پنجم اسفند 96 تا سیزدهم فروردین ماه جاری، دویست و هجده هزار و پانصد و سی و نه مسافر و گردشگر از جزیره کیش بازدید کردند.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، علیرضا قائدیان اظهار داشت: از دویست و هجده هزار و پانصد و سی و نه مسافر ورودی به کیش، هشتاد و هفت هزار و یکصد و چهارده نفر با شناورهای دریایی وارد کیش شدند.  

وی با اشاره به اینکه بسیاری از گردشگران تور کیش در تعطیلات نوروزی امسال سفر دریایی را تجربه کردند اظهار کرد: در همین بازه زمانی هفده هزار و نود و دو خودرو وارد جزیره کیش شد. همچنین دبیر ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی کیش بیان کرد: بیشترین ورود مسافر با پانزده هزار و هشتصد و شش نفر در سومین روز فروردین ماه جاری بود.  

طبق بیانات علیرضا قائدیان بیشترین مسافر ورودی از طریق فرودگاه با هشت هزار و چهارصد و نود و دو مسافر مربوط به روز چهارم فروردین ماه جاری و همچنین بیشترین مسافر ورودی از طریق دریا با هشت هزار و پانصد و هفتاد و دو مسافر مربوط به روز سوم فروردین ماه می‌باشد. این مقام مسئول در ستاد نوروزی کیش اعلام کرد: بیشترین ورود خودرو به جزیره کیش نیز با هزار و هفتصد و هفتاد و نه خودرو مربوط به روز سوم فروردین ماه بود.  

همچنین متذکر شد جزیره کیش در تعطیلات نوروزی پذیرای ده‌ها هزار نفر گردشگر و مسافری است که این جزیره مرجانی را برای سفر چند روزه خود و خانواده انتخاب می‌کنند. جزیره کیش با نود و دو کیلومتر مربع در آب‌های نیلگون خلیج فارس و در استان هرمزگان واقع شده است.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما