ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بیست و نهم شهریور، برگزاری مراسم قرعه کشی آپارتمان و خودروهای بیستمین جشنواره تابستانی کیش

 

بیست و نهم شهریور، برگزاری مراسم قرعه کشی پایانی

 

برندگان خوش شانس دو خودرو و آپارتمان بیستمین جشنواره تابستانی کیش بیست و نهم شهریور معین می شود.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، بیستمین جشنواره تابستانی کیش بیست و نهم شهریور با انجام قرعه کشی دو دستگاه خودروی نیسان کیکس و یک واحد آپارتمان به پایان می رسد. در مراسم اختتامیه بین هشتصد کاندید خودروی نیسان که از فروشندگان غرفه های بازارهای جزیره کیش هستند یک نفر برنده خوش شانس این خودرو خواهد شد.

همچنین دومین خودروی نیسان کیکس بین مالکان غرفه که دارنده دستگاههای کارتخوان تجارت الکترونیک پارسیان هستند قرعه کشی می شود. دو دستگاه خودروی اهدایی توسط شرکت تجارت الکترونیک پارسیان در جهت ترغیب فروشندگان و غرفه داران به جذب مشتری و افزایش گردش مالی تقدیم می شود.

یک واحد آپارتمان نیز جایزه ارزشمند جشنواره تابستانی کیش از سوی جامعه بازاریان است که براساس قرعه کشی که در روز بیست و نهم شهریور انجام می شود به یکی از کاندیداهای خوش شانس این جشنواره اختصاص یافته و پس از ماههای محرم و صفر در مراسمی ویژه تقدیم می شود.

شایان ذکر است که در بیستمین جشنواره تابستانی هر شب در تالار شهر کیش با اجرای برنامه های شاد ضمن اهدای جوایز نقدی و غیر نقدی، با انجام قرعه کشی از بین گردشگران تور کیش، کیشوندان و فروشندگان غرفه ها برای جایزه های آپارتمان و خودرو کاندید انتخاب شد.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما