ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بیستمین جشنواره تابستانی کیش با اهدا جوایز ویژه

 

بیستمین جشنواره تابستانی کیش با اهدا جوایز ویژه

 

در بیستمین جشنواره تابستانی کیش علاوه بر گردشگران، کارکنان در زمینه های گردشگری کیش هم شانس برنده شدن و اخذ جوایز ویژه و با ارزش را دارند.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، در بیستمین جشنواره تابستانی کیش علاوه بر گردشگران تور کیش و کیشوندان و کارکنان در زمینه های گردشگری کیش نیز می توانند از جوایز با ارزش جشنواره بهره مند شوند.

در جشنواره تابستانی امسال علاقمندان می توانند با اخذ کارت اعتباری و یا کارت هدیه همتا کیش طلایی پارسیان از شعب بانک پارسیان در سراسر کشور در قرعه کشی های جزیره کیش شرکت کنند.

دارنده همتا کیش طلایی پارسیان با اخذ این کارت و پرداخت هزینه ها از طریق این کارت، می توانند در قرعه کشی 1 واحد آپارتمان مسکونی در جزیره کیش شرکت کنند. همچنین پرداخت هزینه ها از طریق کارتخوان های تجارت الکترونیک پارسیان با هر نوع کارت بانکی شانس برنده شدن 1 واحد آپارتمان مسکونی را به خریداران می دهد. در واقع صاحبان کارت اعتباری همتا کیش طلایی پارسیان می توانند با پرداخت هزینه های جاری خود از طریق این کارت و دستگاه های کارتخوان تجارت الکترونیک پارسیان 2 شانس برای برنده شدن منزل مسکونی در جزیره کیش به دست آورند.

در بیستمین جشنواره تابستانی کیش خانواده هایی که از طریق رالی تور به جزیره کیش سفر می کنند در قرعه کشی 3 دستگاه خودروی پاجرو شرکت داده می شوند. علاوه بر این هر شب در تالار شهر کیش مبلغ 1 میلیون تومان بین رانندگان تاکسی که از دستگاه کارتخوان تجارت الکترونیک پارسیان برای دریافت کرایه و تراکنش های بانکی استفاده می کنند قرعه کشی میی شود.

در بیستمین جشنواره تابستانی کیش 1 دستگاه خودروی نیسان هم برای فروشندگان فروشگاه ها در نظر گرفته شده که در آخر جشنواره به قید قرعه هدیه داده می شود همچنین هر شب در تالار شهر کیش مبلغ 1.5 میلیون تومان جایزه برای فروشنده های فروشگاه ها در نظر گرفته شده و به قید قرعه تقدیم می شود. علاوه بر فروشندگان طبق برنامه ریزی انجام شده 11 دستگاه خودروی نیسان دیگر نیز برای غرفه داران صاحب دستگاه های کارتخوان تجارت الکترونیک پارسیان در نظر گرفته شده که بر پایه تعداد تراکنش و کسب امتیاز، قرعه کشی و به یکی از غرفه داران خوش شانس کیش که صاحب دستگاه کارتخوان تجارت الکترونیک پارسیان است تقدیم می شود.

علاوه بر این هدایا هر شب در تالار شهر کیش معادل 6 میلیون تومان جایزه غیر نقدی نظیر انواع لوازم خانگی قرعه کشی می شود. این جوایز به قید قرعه به خریداران هر نوع کالا و خدمات که از دستگاه های تجارت الکترونیک پارسیان پرداخت های خود را انجام دهند تقدیم می شود.

شایان ذکر است که گردشگران تور کیش با سفر به جزیره کیش و خرید با کارت های اعتباری پارسیان می توانند از جوایز متنوع و ویژه جشنواره تابستانی کیش بهره مند شوند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما