ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

برگزاری کنسرت های خوانندگان بین المللی و هنرمندان مطرح کشور در کیش

 

برگزاری کنسرت های خوانندگان بین المللی و هنرمندان مطرح کشور در کیش

 

در آستانه نیمه شعبان سالار عقیلی و "مسیح و آرش" هنرمندان محبوب کشورمان و گروه جیپسی کینگز ( کولی های اسپانیا ) میهمان کیشوندان و گردشگران کیش می شوند.

به نقل از امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، در آستانه فرا رسیدن جشن بزرگ نیمه شعبان و با هدف ایجاد فضایی شاد و خاطره انگیز برای کیشوندان و گردشگران جزیره کیش، سالارعقیلی و مسیح و آرش از خوانندگان مطرح و محبوب کشورمان در جزیره کیش برنامه برگزار می کنند.

کنسرت سالارعقیلی به همت امور زنان سازمان منطقه آزاد کیش روز دوشنبه برابر با دهم اردیبهشت ساعت 20 در مجموعه فرهنگی آوای خلیج فارس برپا می شود و شرکت در این برنامه برای عموم کیشوندان و گردشگران رایگان است.

مسیح و آرش از دیگر هنرمندان و خوانندگان محبوب پاپ نیز پنجشنبه برابر با سیزدهم اردیبهشت ماه ساعت 23 در مجموعه آوای خلیج فارس برای کیشوندان و گردشگران تور کیش برنامه اجرا می کنند. بلیت این کنسرت را می توان از طریق دفاتر ارائه خدمات گردشگری در سراسر جزیره کیش تهیه کرد.

 همچنین گروه موسیقی جیپسی کینگز که یکی از گروههای قدیمی و مطرح بین المللی موسیقی است برای اولین بار با سفر به جزیره کیش، روز سه شنبه برابر با یازدهم اردیبهشت ماه ساعت 23 در تالار شهر کیش کنسرت اجرا می کنند. علاقمندان برای تهیه بلیت این کنسرت می توانند به دفاتر ارائه خدمات گردشگری در سراسر جزیره کیش مراجعه کنند و یا از طریق سایت www.exirconcert.com بلیت خود را تهیه کنند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما