ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

برگزاری مسیر جدید پروازی با استقبال ترک ها

 

هواپیمایی کیش

 

منطقه آزاد کیش اعلام کرد، هواپیمای ایر باس سیصد و بیست و یک در اولین پرواز خود به ترکیه با استقلال رسمی وارد فرودگاه ترکیه شده و با برگزاری مراسم واتر سالوت روبرو شدند.

در مراسم واتر سالوت هدفشان به نمایش گذاشتن رضایت و خشنودی فرودگاه ترکیه از برگزاری این مسیر پروازی جدید بوده و دو ماشین آتش نشان از 2 سمت هواپیما سقفی از آب درست کرده که این یکی از آیین مرسوم در استقبال از پرواز در فرودگاه های دنیا است.

شرکت هواپیمایی کیش ایر افزود، در اولین سفر به ترکیه ظرفیت کامل بوده و در هر هفته چهار پرواز کیش ایر بین فرودگاه امام (ره) و کشور ترکیه برگزار می شود و علاوه بر این مسیر پروازی به مقصد کشورهای ترکیه ، به مقصد کشورهای ارمنستان و گرجستان برگزار شده است و بزودی مسیر پروازی به مقصد های بلغارستان و اوکراین برقرار می شود.  

به همین ترتیب شرکت هواپیمایی کیش در حال پیجویی برپایی پرواز های جدید از مبداء منطقه آزاد کیش به مقصد های سلیمانیه و اربیل عراق است.

هواپیمایی کیش که زیر نظر سازمان منطقه آزاد کیش می باشد در ترقی کمی و کیفی گردشگری جزیره کیش با تاکید دکتر مونسان در حال پیشرفت قرار دارد و با افزودن چهار فروند هواپیمایی ایر باس و افرایش امکانات و خدمات این هواپیمایی ، مسیرهای جدید به مقصد های داخلی و خارجی اضافه خواهد نمود و این روال پیشرفت برای بهره مندی و رضایت گردشگران تور کیش خواهد داشت.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما