ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

برگزاری دومین نشست کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد نوروزی کیش

 

برگزاری دومین نشست کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد نوروزی کیش

 

تعامل بیشتر در جهت اطلاع رسانی شایسته به گردشگران نوروزی مهم ترین محور گفتگو در دومین نشست کمیته اطلاع رسانی ستاد نوروزی کیش بود.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، در این نشست که صبح دوشنبه برابر با چهاردهم اسفند با حضور رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد نوروزی و دیگر اعضای این کمیته برگزار شد ایرج شرف زاده با اشاره به نزدیکی شروع سفرهای نوروزی بر لزوم اطلاع رسانی صحیح و دقیق به مسافران و گردشگران نوروزی تاکید کرد.

رئیس کمیته اطلاع رسانی اضافه نمود: رسانه ها در روشنگری، شفاف سازی و اطلاع رسانی به موقع به مردم نقش مهمی برعهده دارند و بدون شک عملکرد مطلوب آنها در ارائه خدمات بهینه به گردشگران تور کیش و ارتقاء جایگاه جزیره به عنوان قطب گردشگری کشور بسیار موثر است.

وی با تقدیر از عملکرد خوب صدا و سیمای مرکز کیش برای پوشش خبری رویدادهای منطقه، انعکاس اخبار کیش در رسانه ملی و همکاری با سایر بخش ها و نهادهای اجرایی در راستای اطلاع رسانی گسترده به مخاطبان، ابراز امیدواری کرد با تقویت همکاری ها بتوان از پتانسیل های ارزشمند صدا و سیما در راستای اطلاع رسانی به هموطنان و افزایش رضایتمندی مسافران نوروزی بهره گرفت.

رئیس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد نوروزی کیش با اشاره به اینکه مدیران صدا و سیمای مرکز کیش در راستای معرفی شایسته جاذبه های گردشگری این منطقه آزاد در سطح ملی برنامه های مناسبی را در نظر دارند اظهار کرد: زیرنویس رویدادهای خبری کیش در برنامه های محلی شبکه های سی استان کشور طرح خوبی برای جذب گردشگران تور کیش بیشتر خواهد بود که در ایام نوروز اجرایی می شود.

ایرج شرف زاده همچنین به دامنه وسیع مخاطبان رادیو اشاره کرد و اظهار داشت: با استفاده از فراگیری برنامه های رادیویی در ایام نوروز می توان روند کمی و کیفی اطلاع رسانی به گردشگران جزیره کیش را ارتقاء بخشید. وی همچنین از اطلاع رسانی رسانه های مکتوب کیش تقدیر کرد و گفت: روزنامه های کیش در تعطیلات نوروزی با انتشار ویژه نامه به اطلاع رسانی برای مسافران و گردشگران می پردازند.

رئیس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد نوروزی با اشاره به بکارگیری اپلیکیشن جامع کیش اظهار داشت: ارائه تمامی خدمات گردشگری جزیره کیش از طریق این اپلیکشین ضمن اینکه استفاده از رسانه های کاغذی را کاهش داده، دسترسی به اطلاعات جامع را برای گردشگران تسهیل و تسریع می کند. 

اطلاع رسانی سریع از طریق تلویزیون های شهری، توسعه و نصب تجهیزات لازم در جهت ایجاد امکان استفاده از اینترنت در بخش های مختلف جزیره، تقویت آنتن دهی تلفن برای مشترکان ایرانسل و همراه اول، درج اطلاعات کمپ های نوروزی در بروشور و توزیع در مبادی ورودی بندر و فرودگاه، نصب بنرهای اطلاع رسانی کمپ های چادری و خدمات گردشگری در میادین و خیابان ها، اعلام برنامه های ستاد نوروزی در روزنامه ها و نشریه های محلی کیش و بررسی مطالب محتوایی آن جهت عرضه روزانه در بندرگاه و فرودگاه از جمله مواردی بود که اعضای کمیته اطلاع رسانی ستاد نوروزی کیش در این نشست بررسی کردند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما