ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

برگزاری  جشنواره تابستانی کیش این بار با ایده های نو

در جشنواره تابستانی امسال کیش قرار است از  ایده های نو و مبتکرانه استقبال و استفاده  شود  .به نقل از  روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش، ستاد مربوط به  جشنواره ها کیش از افراد و یا شرکت هایی که میتوانند در خلق این آثار مشارکت کنند دعوت به مشارکت نموده است  .این ستاد همچنین افزوده :  شرکت ها یی  که برای طرح های و ایده های   خود از اسپانسر نیز دارند برای این ستاد اولویت خواهند داشت . همچنین طرح هایی در این ستاد پذیرفته میشوند که حداکثر تا یک هفته باید به دبیرخانه ستاد دائمی جشنواره ها ی کیش ارسال شده باشند .

امسال قرار است شانزدهمین جشنواره تابستانی کیش با کیفیت بهتری نسبت به سالهای گذشته برگزار شود .لازم به ذکر است با توجه به شروع فصل تابستان و تعطیلات تابستانی دانش آموزان و دانشجویان و به منظور ایجاد جذابیت برای حضور مسافران در این فصل، برنامه های متنوع و شاد فرهنگی و هنری برای گردشگران به همراه اهدای جوایز متعدد و ارزشمند در نظر گرفته شده است که با همکاری بخش خصوصی و ارائه تخفیف در انواع خدمات و کالا انجام خواهد شد.

برپایی  کنسرت ها ، جنگ های شادی ، جشنهایی با حضور هنرمندان و ورزشکاران مطرح کشور ، برگزاری قرعه کشی و اهدا جوایز به مسافران جشنواره و... برخی از برنامه های جشنواره تابستانی کیش خواهند بود که امید میرود امسال در جشنواره شانزدهم به کمیت و کیفیت این برنامه ها افزوده شود .

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما