ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در نخستین هفته از دی ماه

 

برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در نخستین هفته از دی ماه

 

به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش برنامه های متنوع فرهنگی و هنری در هفته نخست دی ماه برای کیشوندان و گردشگران کیش برپاست.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، اولین هفته از دی ماه با برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و هنری برای کیشوندان و گردشگران تور کیش همراه است. در این هفته نمایشگاهی از آثار نقاشی دکوراتیو زهرا حسین پور در فرهنگسرای سنایی کیش برگزار می شود. در این نمایشگاه بیش از بیست اثر از این هنرمند در سبک های اکرولیک، کلاژ و میکس مدیا به نمایش گذاشته شده است و علاقمندان می توانند تا هفتم دی ماه از ساعت نه صبح تا چهارده و عصرها از ساعت هفده و سی دقیقه تا بیست و دو از این نمایشگاه بازدید نمایند.

نیز دو رویداد برای علاقمندان به شعر و ادب فارسی در فرهنگسرای سنایی کیش برابر با روز دوشنبه چهارم دی ماه برگزار می شود. کارگاه داستان نویسی با حضور ابراهیم حسن بیگی از ساعت هجده و کارگاه شاهنامه خوانی با حضور زهرا عیدی از ساعت بیست میزبان ادب دوستان هستند.

چهارشنبه ششم دی روز پرباری از نظر برنامه های فرهنگی، هنری و سرگرم کننده است. در این روز مسابقه «هر چهارشنبه نقاشی» از ساعت پانزده در فرهنگسرای اندیشه واقع در کمپ سحر تشکیل می شود.

پیاده راه هنر و مسابقه های ماشین های کنترلی، نقاشی و خوشنویسی از دیگر برنامه هایی است که در روز چهارشنبه ششم دی از ساعت نوزده در پارک خانواده لحظات شادی را برای خانواده ها می آفریند. پیاده راه هنر و مسابقه «هر پنجشنبه نقاشی و خوشنویسی » برابر با روز پنج شنبه هفتم دی ماه از ساعت نوزده مقابل تالار شهر کیش برپاست. همچنین در این روز طبق روال هر هفته، یک فیلم داستانی و یک انیمیشن از فیلم های راه یافته به جشنواره فیلم کوتاه موج از ساعت بیست و یک در فرهنگسرای سنایی برای علاقمندان به نمایش در می آید.

در آخرین روز هفته جمعه هشتم دی نیز در پارک ماهیگیر از ساعت هفده و سی دقیقه مسابقه مجسمه های ماسه ای و طناب کشی و از ساعت نوزده مسابقه ماشین های کنترلی و پیاده راه هنر برای تفریح و سرگرمی خانواده ها تدارک دیده شده است.

قابل توجه است، معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش با هدف استفاده بهینه از اوقات فراغت و همچنین ایجاد شادی و نشاط بین گردشگران تور کیش و کیشوندان اقدام به برپایی برنامه های متنوع فرهنگی، هنری و ادبی می کند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما