ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

  برپایی نهمین نمایشگاه بین المللی انرژی در  کیش

نمایشگاه بین المللی انرژی کیش  امسال از نوزدهم بهمن در محل نمایشگاه های بین المللی کیش بر پا خواهد شد .به گفته  روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیشاین نمایشگاه پر اهمیت  آخرین دستاوردها و توانمندیها ی کشورمان را  در زمینه نفت‏‏، گاز، برق، آب و انرژی های نو به نمایش خواهد گذاشت .

 از این رو  با توجه به تنوع محصولات و دستاوردهای قابل ارائه در این نمایشگاه  پیش بینی میشود استقبال خوبی از آن چه توسط صنعتگران داخلی و چه توسط فعالان خارجی عرصه انرژی صورت گيرد .

بر پایه همین گزارش  با توجه به ابنکه  که توسعه و گسترش علم و  فناوری، زنجیره تامین و تولید پروژه های حوزه انرژی نیازمند حضور  مشارک همه فعالان و صاحب نظران   و تبادل آراء و نظرات و تجربیات سازنده آنها می باشد به همین دلیل در این نمایشگاه نیز برنامه های ویژه ای به صورت بازدیدهای تخصصی و همایش هایی با محوریت موضوعات مختلف در دستور کار نمایشگاه قرار گرفته .

گفتنی است اثرات افزایش  نرخ ارز بر روند تولید و قیمت تمام شده و چگونگی تعدیل و تثبیت قراردادها، تاخیر در اجرای تعهدات سازندگان و پیمانکاران و تاثیرات آن بر روند پیشرفت کلی پروژه ها و چگونگی رفع موانع موجود در اثر تحریم ها  و.. از  جمله محورهای برگزاری همایش های جانبی این نمایشگاه میباشد .

ار آنجاییکه کشورمان یکی از کشورهای مهم و تاثیر گزاردر حوزه انرژی است برپایی چنین نمایشگاه هایی یکی از ابزارهای رشد این صنعت و دست یابی به جایگاه حقیقی و شایسته ایران در عرصه بین المللی است.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما