ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

برپایی  نمایشگاه بین المللی عمران و ساختمان کیش

 نهمین نمایشگاه بین المللی عمران و ساختمان هفتم تا دهم  خرداد سال آینده در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش برپا خواهد شد .

 به گفته  روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش، نمایشگاه ساختمان  برای  ایجاد یک فضای اقتصادی و تجاری ویژه، جهت حضور شرکتهای فعال در زمینه ماشین آلات، تجهیزات، مصالح، خدمات و تکنولوژی صنعت ساختمان و عمران برپا خواهد شد .گفتنی است جزیره کیش از جمله مناطق مهم کشور است که به دلیل علاقه مندی سرمایه گزاران صنعت ساختمان در آن بسيار فعال است.

 بر پایه این خبر نام نویسی  در نمایشگاه ساختمان کیش به شکل اینترنتی و از طریق سایت نمایشگاه به نشانیwww.cebex.ir  از روز بيست و چهارم  دی ماه امسال برقرار شده است  و کلیه شرکتهای فعال در زمینه صنعت ساختمان میتوانند از طریق این سایت در این نمایشگاه ثبت نام کنند .

 شایان ذکر است  وجود هتل ها و مراکز اقامتی مناسب، عدم نیاز به ویزا برای بازدید کنندگان خارجی ، امکانات فرودگاهی و بندرگاهی مطلوب ، برقراری پروازهای روزانه داخلی و همینطور  پروازهای فراوان  در مسیر کیش به دبی ، آب و هوای مطلوب و توریستی بودن کیش از جمله مزیتهای  برگزاری این نمایشگاه در جزیره کیش است  .

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما