ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

برقراری مسیر پروازی از زنجان به کیش و عتبات عالیات

 

پرواز زنجان به کیش و عتبات عالیات

 

در راستای رضایتمندی مسافران و پیشرفت شبکه بین المللی پروازهای از فرودگاه زنجان برای سفرهای زیارتی و تفریحی به کربلای معلی و کیش بعد از ماه مبارک رمضان برقرار می شود. ایرانا در روز شنبه 27 خرداد ماه اضافه نمود ، هم اکنون برنامه ریزی برای سفرهای تفریحی و زیارتی از فرودگاه زنجان به کربلای معلی و برعکس و زنجان به کیش و برعکس با به نتیجه رسیدن برنامه ها بعد از اتمام ماه رمضان برقرار می شود و این سفرها از زنجان به کربلای معلی بدون اتلاف وقت و منتظر ماندی در مرز و پیمودن مسافت زیاد روبرو نخواهند شد.

مدیر فرودگاه زنجان اعلام کردند مسیر پروازی زنجان به کیش و کربلای معلی یک روز در هفته صورت می گیرد و با برقراری این مسیر پروازی یک نوبت به مسیر پروازی زنجان به مشهد اضافه می شود و پرواز از زنجان به مشهد از دو نوبت به سه نوبت یعنی شش مسیر رفت و شش مسیر برگشت در هفته تبدیل خواهد شد.

برای تداوم این سفرهای پروازی از زنجان به کیش و کربلای معلی نیازمند همکاری مسئولین مربوطه و استقبال میهمانان و مردم از تور کیش و کربلای معلی است که در پیشرفت استان زنجان موثر می باشد. و زنجان یکی از فرودگاه های فعال در زمینه تور های داخلی می باشد.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما