ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بررسی زمینه همکاری شرکت های هلندی با منطقه آزاد کیش

 

بررسی زمینه همکاری شرکت های هلندی با منطقه آزاد کیش

 

سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه‌ گذاری سازمان منطقه‌ آزاد‌ کیش و سفیر ‌کشور‌ هلند در ‌ایران، در‌ مورد همکاری‌های دو جانبه،‌ به مذاکره پرداختند.

به‌ نقل از سازمان منطقه آزاد‌کیش، در حاشیه برگزاری نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع‌ دریایی و دریانوردی، دکتر محمدرضا سعیدی سرپرست معاونت‌ اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد‌کیش و «سوزانا ترستال» سفیر‌ کشور هلند‌ در ایران‌، در‌ مورد همکاری‌های آینده به تبادل نظر پرداختند.

در این نشست سعیدی، از جزیره‌ کیش به عنوان دروازه‌ای برای تبادل فرصت‌های سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی یاد‌ کرد و اظهار داشت:  اگر بتوان از این فرصت‌ها به خوبی استفاده کرد، می‌توان عملکرد خوبی را در قسمت‌های مختلف از جمله گردشگری، فن‌آوری‌های مختلف، خدمات مالی و توریسم سلامت داشت. سازمان منطقه آزاد کیش می تواند نقش کلیدی را در تقویت کارآفرینی بین المللی ایفا کند. برای ایفای این نقش سازمان منطقه آزاد کیش تقویت زیر ساخت های لازم را وظیفه ذاتی خود می داند؛ بویژه اقداماتی که زمینه ساز جذب فرصت ها و سرمایه های خارجی و همچنین معرفی فرصت های داخلی برای بازارهای جهانی است.

وی در ادامه با اعلام آمادگی برای همکاری منطقه‌ آزاد‌ کیش با شرکت‌های سرمایه‌گذاری هلندی، اظهار کرد: ما با قصد ارائه بهترین خدمات به شرکت‌های سرمایه گذار خارجی، نقش تسهیل‌ کننده را ایفا می‌کنیم.

«سوزانا ترستال»،  سفیر کشور هلند در ایران نیز ضمن ابراز خرسندی از پربار بودن نمایشگاه دریایی در کیش و حضور شرکت‌های هلندی در این نشست، اظهار داشت: تعدادی از شرکت‌های هلندی در حال فعالیت در پروژه های فرودگاهی شهر تهران هستند که سابقه فعالیت در سایر کشورهای خاورمیانه را نیز دارند؛ در این مورد امکان همکاری در پروژه‌های فرودگاه‌ کیش و سرمایه‌گذاری وجود دارد.

وی با اشاره به توانمندی‌های کشور هلند از نظر کشاورزی، خدمات و امور‌ دریایی توضیحاتی در مورد سیستم سرمایه‌گذاری شرکت‌های هلندی ارائه کرد.

سفیر کشور هلند در ایران بیان کرد: در یک سرمایه‌گذاری مناسب باید ریسک ها را به حداقل و سود را به حداکثر برسانیم.

 

بررسی زمینه همکاری شرکت های هلندی با منطقه آزاد کیش

 

 

 

 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما