ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

برای توسعه کیش به یاری دکتر انصاری لاری می آییم

 

برای توسعه کیش به یاری دکتر انصاری لاری می آییم

 

مرتضی بلوکی اظهار داشت: برای تحقق برنامه های دکتر انصاری در راه توسعه کیش همه گونه همکاری رسانه ای را بذل شده خواهیم داشت.

به نقل از مدیر نشریه دنیای کیش و مدیر روابط عمومی خبرگزاری ایلنا، در مورد انتخاب دکتر ابراهیم انصاری لاری به عنوان رئیس سازمان منطقه آزاد کیش بیان کرد: خوشبختانه نگرانی ها در مورد جایگزین دکتر مونسان با انتخاب دکتر ابراهیم انصاری رفع شد. چون که شهروندان جزیره کیش و سرمایه گذران دغدغه انتخاب مدیرعاملی را داشتند که پروژه توسعه و رونق کیش بعد از جانب آقای دکتر مونسان متوقف نشود.

مرتضی بلوکی در ادامه بیان کرد: خوشبختانه با انتخاب دکتر انصاری لاری که سابقه ای مناسب در سمت استانداری و فعالیت های عمرانی و گردشگری و تجاری داشته اند و همین طور نگاه ویژه ایشان به جذب سرمایه گذاران خارجی و نیز حمایت سرمایه گذاران داخلی، انتظار می رود حرکت کیش در مسیر توسعه، تداوم و شتاب پیدا کند.

بلوکی، مدیر نشریه دنیای کیش و مدیر روابط عمومی خبرگزاری ایلنا اظهار کرد: آقایان مهندس نوربخش و آقای دکتر داود کرمی از همکاران موفق و باسابقه هستند و آنان با سابقه درخشان به یاری جزیره کیش و دکتر انصاری خواهند آمد.

مرتضی بلوکی اعلام کرد: برای تحقق برنامه های دکتر انصاری در راه توسعه کیش همه گونه همکاری رسانه ای را بذل شده خواهیم داشت.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما