ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بازدید مشاور رییس جمهور از کشتی اقیانوس پیما در کیش

 

بازدید مشاور رییس جمهور از کشتی اقیانوس پیما در کیش

 

سازمان منطقه آزاد کیش اضافه نمود، مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور به همراه مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش و جمعی از معاونان و مدیران این منطقه در اردیبهشت ماه ساعاتی قبل از حرکت کشتی بزرگ اقیانوس پیمای سانی به سمت قشم در سومین سفر خود از این کشتی دیدن کردند.

دکتر ترکان در بازدید از طبقات و قسمت های مختلف این کشتی شامل اتاق ها، عرشه، رستوران، کافی شاپ، کابین هدایت کشتی، سینما، فروشگاه و قسمت های فنی کشتی سانی، حین اطلاع از برنامه های تفریحی این کشتی در طول سفر، در خصوص افزایش جاذبه های کشتی و تامین رفاه مسافران پیشنهاد اتی به مسئولان کشتی داد.

شایان ذکر است کشتی اقیانوس پیمای سانی که با هدف پیشرفت و گسترش گردشگری دریایی در جهت محقق شدن پیامهای فرستاده شده از سوی رهبر معظم انقلاب در برنامه ششم توسعه، سوم فروردین ماه امسال به جزیره کیش وارد شده است تا به امروز 3 سفر به مقصد قشم انجام داده و در آینده نزدیک بر پایه برنامه ریزیها مقصد های جدیدی به برنامه سفرهای کشتی اقیانوس پیمای سانی اضافه می شود.

در سال جاری مسافران تور کیش و گردشگران میتوانند از امکانات ویژه در نظر گرفته شده برای این کشتی استفاده کنند و سفرهای مهیج و پر خاطره را برای خود رقم بزنند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما