ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بازدید دکتر ترکان از مراکز اقامتی و هتل های جزیره کیش

 

بازدید دکتر ترکان از مراکز اقامتی و هتل های جزیره کیش

 

دکتر ترکان مشاور رییس جمهور در سفر به منطقه آزاد کیش در عصر روز سه شنبه در اردیبهشت ماه از چند هتل در ابتدای بهره برداری و مجموعه فرهنگی و موزه خلیج فارس دیدن کرد.

سازمان منطقه آزاد کیش اضافه نمود، دبیر شورای عالی مناطق آزاد در سفر به کیش با همراهی علی اصغر مونسان و جمعی از معاونان و مدیران سازمان از هتل های گامبرون، کیش، آرامکده عشق و ویدا دیدن کرد.

هتل آرامکده عشق ( یاقوت ) که مجموعه ای سیاحتی اقامتی با الهام گیری از معماری دوران صفویه است دارای بازارچه سنتی، حمام، دم نوش خانه، زورخانه و اتاق های اقامت گردشگران  و میهمانان تور کیش در شرق جزیره کیش در حال احداث است و تا پایان شهریور ماه امسال به بهره برداری می رسد. 

هتل ویدا نیز با صد و چهارده اتاق رو به دریا در یازده طبقه در ابتدای بهره برداری است. شایان ذکر است که هتل های کیش و گامبرون نیز 2 مجموعه بزرگ اقامتی و آماده بهره برداری هستند.

جزیره کیش مرکز فروش و حراج آثار هنری و تجسمی

بازدید از مجموعه هنری و فرهنگی و موزه خلیج فارس کیش و با حضور در سیرک آفتاب از برنامه های تفریحی از دیگر برنامه های دکنر ترکان بود.

دکتر ترکان در این بازدید تاکید کرد: مراکز فرهنگی در کیش می تواند به مرکزی برای فروش و حراج آثار هنرمندان بدل شود و بیان کرد مجموع هنری و موزه خلیج فارس کیش از کیفیت بسیار  بالای برخوردار است و امیدوارم در دوران بهره برداری بتواند موتور حرکت کسب و کارهای خوب برای اهالی این منطقه ارزشمند باشد.

مشاور رییس جمهور ادامه داد: در گالری مد و لباس انتظار این است که کشور ما به موازات پیشرفت صنعت نساجی، پوشاک، صنعت کفش و چرم توجه خود را متمرکز به طراحی لباس، کیف و کفش کند و گفت: آنچه که امروز در کشورهای صنعتی مورد توجه است تمرکز به "برندسازی"، "استفاده از ایده های نو و تازه" و "طراحی مد" است و دیگر ریسندگی، بافندگی، رنگ و تولید پارچه و منسوجات استقبال چندانی ندارد.

دکتر ترکان تاکید کرد: هوشمندی در ارزش افزوده در طراحی و برند سازی امروزه در اروپا به یک اصل مهم تبدیل شده است و این موضوع در کشور ما نباید مورد غفلت قرار بگیرد.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما