ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بازدید دکتر انصاری لاری از بندر آفتاب

 

بازدید دکتر انصاری لاری از بندر آفتاب

 

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با هدف آماده سازی بنادر ورودی به کیش و چگونگی ارائه خدمات به مسافران نوروزی از بندر آفتاب بازدید کرد.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، در این بازدید که بامداد جمعه بیست و هفتم بهمن ماه جاری انجام شد، چند تن از معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد کیش، دکتر انصاری لاری را همراهی کردند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و هیات همراه بعد از بازدید از قسمت های مختلف بندر آفتاب با مسئولان این بندر به گفت و گو نشستند. در این بازدید موضوعاتی از جمله جاده حد فاصل بندر چارک به بندر آفتاب، موضوع دریافت وجه از خودرو ها توسط حق العمل کاران، کاپوتاژ خودرو و ارائه خدمات رفاهی به مسافران تور کیش مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

دکتر انصاری لاری از مسئولان بندر آفتاب و همچنین معاونان سازمان منطقه آزاد کیش درخواست کرد تدابیری اندیشیده شود تا پذیرش مسافران و گردشگران نوروزی به نحو مطلوب و شایسته انجام و با کمترین مشکل عازم جزیره کیش شوند.

شایان ذکر است مسئولان بندر آفتاب نیز یاد آور شدند در تعطیلات نوروزی سال گذشته بیش از چهار هزار و پانصد خودرو از این بندر به کیش انتقال داده شد که این رقم می تواند در تعطیلات نوروزی 97 قابل افزایش تا ده هزار خودرو باشد.

متذکر می شود بندر آفتاب نخستین بندر تجاری - مسافری است که توسط بخش خصوصی کشور در منطقه خلیج فارس احداث شده است. این بندر مجهز به انبار سر پوشیده، پارکینگ خودروهای سبک و سنگین، ترمینال مسافری، پمپ بنزین و رستوران می باشد. بندر آفتاب از توابع شهرستان بندر لنگه در غرب استان هرمزگان و در فاصله هجده کیلومتری جزیره کیش قرار دارد.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما