ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بازار داغ کنسرت هنرمندان در ماه پایانی جشنواره تابستانی کیش

 

بازار داغ کنسرت هنرمندان در ماه پایانی جشنواره تابستانی کیش

 

جزیره کیش در سه هفته پایانی شهریور میزبان هشت هنرمند محبوب کشور است.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، در سه هفته پایانی شهریور ماه امسال کنسرت های موسیقی با حضور هشت تن از پرطرفدارترین هنرمندان موسیقی کشورمان در ژانرهای مختلف در جزیره کیش تشکیل می شود. این کنسرت ها ساعت یک بامداد در تالار شهر کیش شروع می شود.

طبق این گزارش در روزهای پایانی هفته گذشته، پنجشنبه نهم شهریور سینا شعبانخانی و جمعه دهم شهریور بهنام بانی میهمان کیشوندان و گردشگران تور کیش بودند. کنسرت دو هنرمند کشورمان محسن یگانه در روز سه شنبه چهاردهم شهریور و فرزاد فرزین روز شنبه هجدهم شهریور ماه در تالار شهر کیش برگزار می شود.

گروهای موسیقی از جمله پازل بند پنجشنبه شانزدهم شهریور و هوروش بند سه شنبه بیست و یکم شهریور در تالار شهر کیش برگزار می شود.

احسان خواجه امیری هنرمند خوب کشورمان نیز بامداد پنجشنبه بیست و سوم شهریور ماه میهمان کیشوندان و گردشگران تور کیش است.

دومین سری کنسرت بهنام بانی در شهریور ماه امسال نیز بامداد شنبه و یک شنبه بیست و پنجم و بیست و ششم شهریور ماه در کیش برگزار می شود. دوستداران اجرای شاد حامد همایونی هم می توانند برای شرکت در برنامه این هنرمند خوب کشورمان در روزهای بیست و هفتم ، بیست و هشتم و بیست و نهم شهریور ماه در جزیره کیش حضور یابند.

شایان ذکر است، کنسرت های موسیقی هنرمندان مطرح کشورمان از جمله قسمت های جذاب بیستمین جشنواره تابستانی کیش است که در میان گردشگران این جزیره زیبای مرجانی طرفداران بسیاری دارد.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما