ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

امضای توافقنامه بین سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت هواپیمایی ترکیه

 

امضای توافقنامه بین سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت هواپیمایی ترکیه

 

توافقنامه همکاری بین سازمان منطقه آزاد کیش و هواپیمایی ترکیه امضا شد.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، با هدف توسعه گردشگری و تبدیل کیش به یکی از مقاصد سفر در بسته های پیشنهادی تور گردانان خارجی توافقنامه همکاری بین سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت هواپیمایی ترکیه بسته شد.

نشست انعقاد تفاهم نامه برابر با ظهر روز یکشنبه بیست و سوم مهر ماه سال جاری با حضور جمعی از معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد کیش، معاون مدیر عامل شرکت هواپیمایی ترکیه و مدیران ارشد این شرکت هواپیمایی در مقاصد ایران در سالن رازی مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش برگزار شد.

طبق این گزارش، بر اساس این توافقنامه شرکت هواپیمایی ترکیه که بیشترین مقاصد پروازی را در دنیا داراست، به مدت یک سال جزیره کیش را در سطح بین المللی و در تمامی خطوط پروازی تبلیغ کند. همچنین به منظور معرفی کیش روزانه پنجاه گردشگر خارجی بیزینس کلاس این پروازها که بلیت شهرهای گردشگری ایران را خریداری کرده اند می توانند با تور سه روزه رایگان به کیش سفر کنند و از امکانات اقامتی و گردشگری تور کیش بهره مند شوند.

با امضای این توافقنامه انتظار می رود، جزیره کیش به عنوان یکی از مقاصد اصلی گردشگری در خلیج فارس به گردشگران موثر خارجی معرفی شود. همچنین برگزار کنندگان تورهای بین المللی جزیره کیش را به عنوان یکی از مقاصد خوب به گردشگران کشورهای مختلف معرفی کنند.

قابل ذکر است، شرکت هواپیمایی ترکیه در صد و بیست و یک کشور دارای سیصد نقطه پروازی است.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما