ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

افزودن چهار فروند هواپیما به ناوگان هوایی کیش تا پایان سال جاری

 

افزودن چهار فروند هواپیما به ناوگان هوایی کیش تا پایان سال جاری

 

در نخستین روز از هفته دولت مدیر عامل شرکت هواپیمایی کیش با حضور در برنامه زنده رادیویی امروز کیش، اقدامات انجام شده در این شرکت هواپیمایی را به مخاطبان اعلام کرد.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش،به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت کاپیتان جدیدی مدیر عامل شرکت هواپیمایی کیش صبح روز پنجشنبه 2 شهریور ماه در برنامه زنده رادیویی امروز کیش حاضر شدند و گزارش فعالیت این شرکت هواپیمایی را به مخاطبان این برنامه ارائه داد.

کاپیتان جدیدی در این برنامه ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دولت و آرزوی موفقیت برای دولت مردان دولت دوازدهم در خصوص فعالیت ها و دستاوردهای شرکت هواپیمایی کیش اظهار کرد: از حدود یک سال و نیم قبل که به عنوان مدیر عامل در این شرکت مشغول به خدمت هستم، تعداد سورتی های پروازهای این شرکت 2 برابر شده که بخش عمده این پروازها از مبدا سایر شهرها به مقصد جزیره کیش انجام شده است.

ایشان در ادامه بیان کردند: با هدف توسعه ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی کیش از حدود هشت ماه گذشته دو فروند هواپیمای ایرباس سیصد و بیست و یک پیشرفته خریداری شد و هر کدام از این هواپیماها روزانه بین هشت تا ده سورتی پرواز را بر عهده داشتند. ما تلاش می کنیم تا پایان امسال به تعداد هواپیماهای این شرکت اضافه شود.

کاپیتان جدیدی در پاسخ به پیامک ها و تلفن های مخاطبان حاکی بر تاخیر پروازهای این شرکت هواپیمایی بیان کرد: ضمن احترام به همه مسافران با توجه به مشکلاتی که همه ایرلاین های کشور ازجمله کیش ایر به دلیل کمبود هواپیما و قطعات با آن رو به رو بودند تماشاگر تاخیر در برخی پروازها بودیم که با رفع تحریم ها و امکان خرید هواپیما بزودی با ورود هواپیماهای جدید و توسعه ناوگان هوایی کیش این مشکل برطرف خواهد شد و البته تاخیرات پروازی فقط مخصوص شرکت هواپیمایی کیش نیست و تلاش می کنیم با بهتر شدن خدمات دهی رضایت مسافران را بدست آوریم.

کاپیتان جدیدی اظهار کرد: ناوگان این شرکت هواپیمایی به مدت بیست و پنج سال است که در خطوط مختلف مشغول خدمات رسانی به مسافران تور کیش هستند. در این مدت نیز تلاش کردیم در برابر با تاخیرها طی مدت زمانی کوتاه به مسافران آن پرواز اطلاع رسانی و خدمات دهی شود.

مدیر عامل شرکت هواپیمایی کیش ضمن اشاره به اینکه در فصل تابستان برخلاف هوای مساعد جوی، انجام پروازها مشکل تر است، اضافه نمود: فصل تابستان برخلاف سایر فصل ها بدترین زمان پرواز است. گرمای بیش از حد فصل تابستان می تواند در انجام پروازها ایجاد مشکل کند. مخصوصا در پروازهایی که باید با ارتفاعات زیادی انجام شود. بیشتر سوانح هوایی و یا تاخیر پروازها در فصل تابستان است.

او بیان کرد: روزانه تعداد هجده تا بیست پرواز از سایر شهرها به کیش انجام می شود و ما در تلاش هستیم تا با کمترین تاخیر در پروازها رو به رو شویم.

کاپیتان جدیدی از اتصال چهار فروند هواپیما تا پایان سال جاری به ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی کیش خبر داد و بیان کرد: تا پایان سال 96 برای خرید و یا اجاره هواپیماهای ایرباس و بویینگ در حال مذاکره و بستن قرارداد هستیم و با اضافه شدن این هواپیماها به این ناوگان، خدمات رسانی مطلوب تری به مسافران هوایی خواهیم داشت.

کاپیتان جدیدی در پایان اعلام کرد در هر زمان آماده شنیدن نظرها، پیشنهادها و انتقادات از سوی مسافران و گردشگران هوایی تور کیش هستیم و در رسانه های جمعی به آنها پاسخ می دهیم.

قابل توجه است که شنوندگان رادیو کیش در طول هفته دولت می توانند با ارسال پیامک به شماره 30000765 و یا با شماره تلفن 44442252 تماس بگیرند و سوالات و یا درخواست های خود را در برنامه زنده امروز کیش با مسئول مورد نظر در میان گذارند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما