ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

افزایش همکاری های اقتصادی و بانکی/ پرواز مستقیم کیش به مسقط برقرار می شود

 

افزایش همکاری های اقتصادی و بانکی/ پرواز مستقیم کیش به مسقط برقرار می شود

 

ابراهیم انصاری لاری رئیس هیات مدیره و مدیر عامل منطقه آزاد کیش در سفر به مسقط پایتخت سلطان نشین عمان با مسئولان و مدیران این کشور در خصوص همکاری های اقتصادی، بانکی و هواپیمایی به مذاکره پرداخت.

به نقل از ایرنا، انصاری لاری در این سفر دو روزه ، ضمن دیدار با سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسقط ، مذاکرات مؤثری با مسئولان و مدیران بانک ملی عمان، بانک مسقط ، بانک ظفار و بانک العز الاسلامی داشت.

مسئولان بانک های عمانی در این دیدارها موافقت اولیه خود را برای تاسیس شعب این بانک ها در جزیره کیش و فعال کردن حساب های شرکت هواپیمایی کیش ایر در بانک های عمان و نیز صدور کارت های اعتباری بین المللی برای فعالان اقتصادی کیش (به شرط معرفی و ارائه ضمانت از سوی منطقه آزاد کیش) و دیگر مناطق آزاد کشور اعلام کردند.

انصاری لاری همچنین در دیدار های جداگانه ای که با تجار بزرگ و فعالان اقتصادی عمان داشت درباره سرمایه گذاری در کیش و مزایای این منطقه آزاد بحث و تبادل نظر کرد. مدیر عامل منطقه آزاد کیش اعلام کرد که به زودی پرواز مستقیم کیش به مسقط با هدف تقویت روابط جزیره کیش و عمان و نیز آمد و رفت گردشگران عمانی به جزیره کیش برقرار خواهد شد.

در حال حاضر پروازهای شیراز، بندر عباس و چابهار به مسقط توسط هواپیمایی کیش ایر انجام می شود.

سالانه بیش از یک میلیون و هفتصد هزار گردشگر تور کیش داخلی و خارجی داریم و از ظرفیت های مختلف طبیعی ،تفریحی و گردشگری این جزیره استفاده می کنند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما