ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

افزایش تعداد پروازهای کیش ایر به مناسبت جشنواره تابستانی جزیره کیش

 

افزایش تعداد پروازهای کیش ایر به مناسبت جشنواره تابستانی جزیره کیش

با توجه به شروع جشنواره تابستانی، پروازها به مقصد جزیره کیش افزایش پیدا کرد و این امر در دستور کار شرکت کیش ایر قرار گرفت.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر خدمات رسانی به مسافران و آسان نمودن شرایط سفر به کیش، شرکت هواپیمایی کیش خود را موظف دانسته و اقداماتی جهت تامین رفاه مسافران و عرضه بلیت با قیمت مصوب علاوه بر پروازهای روزانه نسبت به برقراری پروازهای فوق العاده نیز همزمان با جشنواره تابستانی اقداماتی بعمل آورده است.

در کنار ارائه خدمات به مسافران پروازی شرکت هواپیمایی کیش، کنترل فعالیت چارترکنندگان در ایام پر تقاضا را در دستور کار خود قرار داده است و در صورت افزایش قیمت بلیط با متخلفان برخورد خواهد شد.

بر طبق این طرح چنانچه گزارشی از افزایش قیمت بلیط توسط دفاتر فروش اعلام گردد شرکت کیش ایر اقدامات قانونی بر طبق مفاد قرارداد فی مابین مشتمل بر ابطال مسیر پرواز چارترکنندگان، جریمه وجه معادل دوصندلی پرواز با نرخ سقف مندرج در سیستم فروش بلیط و اعمال در حساب بدهی چارترکنندگان، عودت مبلغ مازاد دریافتی به مسافر از طرف شرکت و اعمال وجه مازاد به حساب بدهی چارترکنندگان اقدام خواهد کرد.

مسافرانی که قصد تهیه بلیت با نرخ مصوب را دارند می توانند از طریق مراکز و دفاتر معتبر اقدام و در صورت خرید بلیط بیشتر با نرخ مصوب به نشانی www.kishairlines.ir مراجعه کنند و صفحه حقوق مسافر، پس از ثبت مستندات مربوطه شامل تصویر بلیط ، فیش واریزی و شماره همراه مسافر در وب سایت این شرکت، از عودت مابه التفاوت مبلغ پرداختی برای بلیت بهره مند خواهند شد. در همین سایت بهای مصوب بلیط تمامی مسیرهای پروازی این شرکت قابل مشاهده است.

براساس بند ب ماده 161 قانون برنامه پنجم توسعه مبنی بر آزاد سازی نرخ بلیت هواپیما ، نرخ تکلیفی در مورد بلیت هواپیما وجود نداشته و قیمت بلیت  شرکت های هواپیمایی بر اساس میزان تقاضا افزایش و یا کاهش می یابد این درحالی است که  تمامی برنامه های شرکت کیش ایر براساس سیاست های ابلاغی ازسوی  سازمان منطقه آزاد کیش تامین صندلی های مورد نیاز گردشگران جزیره کیش به ویژه در ایام تعطیلات و برگزاری رویدادهای مهم مانند جشنواره های تابستانی، زمستانی و نوروزی می باشد.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما