ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

افزایش آمار تردد مسافران داخلی شرکت هواپیمایی کیش در سال 95

 

افزایش آمار تردد مسافران داخلی شرکت هواپیمایی کیش در سال 95

 

تعداد پرواز و مسافر جابجا شده هواپیمایی کیش در سال 95 نسبت به زمان متشابه در سال 1394 افزایش داشته است.

شرکت هواپیمایی کیش اضافه نمود، در جهت تاکیدات مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش بر اساس پیشرفت شبکه پروازی، بالا بردن خدمات و استحکام صنعت گردشگری در جزیره کیش این شرکت با سعی و تلاش های فراوان شبانه روزی مسئولان و کارکنان خود موفق به افزایش آمار پرواز و مسافران جابجا شده در سال 95 شد.

در سال 1395 نسبت به سال 1394، تعداد پروازها، بالغ بر ببیست و پنج درصد و تعداد مسافرین جابجا شده، معادل چهل و دو درصد اضافه شده است.

در سال 1395، حدود پنجاه و هفت درصد از تعداد پروازهای و مسافرین جابجا شده مسیرهای داخلی شرکت، در مسیرهای مرتبط با جزیره زیبای کیش (ورودی و خروجی) بوده که نسبت به زمان مjشابه سال گذشته، تعداد پروازها، حدود بیست و دو درصد و تعداد مسافرین تور کیش، معادل سی و شش درصد اضافه شده، همچنین تعداد پروازها و مسافرین در مسیرهای داخلی غیر از کیش، به ترتیب سی و سه و پنجاه درصد اضافه شده است.

لازم ذکر است فرودگاه جزیره کیش، با نشست و برخاست 2,489 پرواز و اعزام و پذیرش، تعداد 307,613 مسافر (با سهم 3/6 درصدی)، از لحاظ تعداد مسافر چهارمین فرودگاه پر تردد در اسفند ماه 95 بوده که معادل سی و نه درصد تعداد پروازها و  سی و شش درصد تعداد مسافرین در مسیر جزیره کیش، سهم شرکت هواپیمایی کیش شده است. در این ماه، تعداد نشست و برخاست، پروازهای داخلی فرودگاه جزیره کیش، معادل پانزده درصد و اعزام و پذیرش مسافرین آن، حدود بیست و دو درصد اضافه شده است.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما