ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

افزايش استقبال مسافران از پرواز عمان کيش

 

افزايش استقبال مسافران از پرواز عمان کيش

معاون اقتصادی و سرمايه گذاری سازمان منطقه آزاد کيش بیان کرد: گردشگران بسیاری جهت سفر به مقصد کیش از پرواز عمان - کيش و بالعکس استفاده می کنند و با استقبال چشمگير رو به رو است.

روز يکشنبه محمدرضا سعيدی در گفت و گویی که با ايرنا داشت خاطر نشان کرد: پرواز مسقط - کيش که جدیدا احيا و برقرار شده مورد استقبال بسیاری از مسافران تور کیش است بطوریکه از يک پرواز در هفته به 2 سورتی پرواز افزايش يافته است.

وي گفت: شرايطی مطلوبی که در حال حاضر شاهد آن هستیم در واقع ثمره تعاملی است که با رايزنی و اقدامات تعاملی انصاری لاری مدير عامل سازمان منطقه آزاد کيش با مسوولان عمانی حاصل گشته است.

در ادامه وی افزود: برای رسیدن به هدفمان چندی پيش به همراه معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد جزيره، فعاليت دفتر شرکت کيش اير در کشور عمان، ساماندهی شد و در مرحله رايزنی و توسعه روابط تجاری و گردشگری در اين حوزه هستيم.

هم اکنون با تقاضای بالایی برای برقراری پرواز روبه رو هستیم و آخرين پرواز اين مسير نیز با ظرفيت کاملی آماده ارائه خدمات می باشد.

به دلیل اینکه این جزیره از پتانسيل و فضای کار بسیار مطلوبی برخوردار است زمینه را برای سرمايه گذاری در حوزه گردشگری در اين جزيره زيبا فراهم می سازد.

همچنین معاون اقتصادی سازمان منطقه آزاد کيش فرمودند: امور خدمات ويزايی که به اتباع خارجی در جزيره کيش ارائه می شد و مدتی بود که منتفی گرديده بود، اکنون با برقراری پرواز مسقط - کيش برای مسافران اتباع اين کشور نیز خدماتی ارائه می شود.

سعيدی اضافه کرد: افزايش و برقراری تعداد پرواز مسقط - کيش جنبه های مثبتی را برای جزیره کیش به همراه خواهد داشت که حضور بیشتر گردشگر، تاثیرگذاری بر حوزه اقتصادی و تحکیم ارتباط از مبدا کيش به ساير شهرها از جمله آنند.

معاون سرمايه گذاری سازمان منطقه آزاد کيش افزود: ترکيبی از مسافران در مسير مسقط - کيش و بالعکس را که در حال حاضر شاهد آن هستیم برای انجام امور ويزايی و یا گردشگری، توريسم سلامت مقصدشان را جزيره زيباي کيش قرار می دهند.

سعيدی خاطرنشان کرد: شرايط بسیار خوبی برای حضور بيشتر سرمايه گذاران خارجی در جزيره کيش فراهم خواهد شد که با تقويت گردشگری بين المللی و بسترهای ارتباطی و پروازی به ساير کشورهاي حوزه خليج فارس، مهیا می گردد.

يکی از زيرساخت‌های بين المللی سازی فعاليت های اقتصادی که می توان به آن پرداخت، موضوع حمل و نقل هوايی، دريايی و زمينی است که آن هم با وجود شرکت کيش اير اين شرايط در جزيره کيش محقق می شود.

در حال حاضر پرواز کيش - دبی برقرار است و در قطر نیز در صورتی که مسائل اقتصادی اين پرواز حل شود، برقرار خواهد شد. ايجاد بستری برای پروازی از کيش به ترکيه و استانبول نيز در دستور کار است.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما