ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

افتتاح هتل کوروش جزیره کیش با حضور دبیر شورای عالی مناطق آزاد

 

افتتاح هتل کوروش جزیره کیش با حضور دبیر شورای عالی مناطق آزاد

 

پروژه گردشگری هتلی با حضور مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور در جزیره کیش به بهره برداری رسید.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، با حضور دبیر شورای عالی مناطق آزاد و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش هتل پنج ستاره کوروش شامگاه چهارشنبه برابر با بیست و ششم اردیبهشت افتتاح شد.

در آیین افتتاح این پروژه مرتضی بانک با اشاره با توجه به ایجاد مجتمع های خدماتی در مناطق گردشگری اظهار داشت: جزیره کیش می تواند محور اصلی فعالیت های خود را توسعه گردشگری در سطح بین المللی قرار دهد زیرا توانایی های بسیار خوبی در این حوزه در جزیره کیش فراهم است.

دبیر شورای عالی مناطق آزاد اضافه نمود: به واسطه زمینه های خوبی که در کیش فراهم است ایجاد مجتمع های گردشگری که باعث افزایش ماندگاری گردشگران تور کیش شود می تواند به عنوان یکی از رویکردهای توسعه گردشگری در جزیره کیش مد نظر قرار گیرد.

هتل پنج ستاره کورش با صرف هزینه ای بالغ بر دویست میلیارد تومان به بهره برداری رسید. این هتل در هجده طبقه و با تعداد دویست اتاق و سوئیت بنا شده است و توانسته برای یکصد و هفتاد نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد کند.

شایان ذکر است با بهره برداری از این هتل تعداد هتل های جزیره کیش به حدود پنجاه هتل رسید و ظرفیت تخت های اقامتی در کیش هم از دوازده هزار تخت گذشت.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما